Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha a magyarok többsége ennyire...

Ha a magyarok többsége ennyire gyűlöli a liberalizmust és támogatja a Fideszt, akkor miért nem állítjuk kapásból vissza a 200 évvel ezelőtti állapotokat az országban és meg van oldva minden probléma?

Figyelt kérdés

Teljesen egyértelmű, hogy a Fidesz feudalizmust épít lojális, gazdag, nemesi réteggel és elszegényedett droid-jobbágyokkal, az egyházat is egyre jobban bevonják az állam irányításába, személyi kultuszt építenek, lebontják az oktatást és az egészségügyet, civil mozgalmak betiltása, erőszakkultusz, keleti példaképek, stb.


Nem kell ide felvilágosodás meg jóléti állam, jó nekünk a középkor is. Egyértelmű, hogy ezt gondolják, látni a megnyilvánulásaikon is.

De akkor miért ez a lassú tempó? Uccu neki, mindent bele! Már várom az abortusz tejes betiltását és az evolúció oktatásának eltörlését, mert nem az van a Bibliában.



2017. jan. 22. 21:13
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Rossz lehet így élni neked. Sajnállak!
2017. jan. 22. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1


Esetleg értelmes válasz?

2017. jan. 22. 21:15
 3/18 anonim ***** válasza:
56%
Ne adj ötleteket!!!!
2017. jan. 22. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Ezeket az ötleteket nem én adtam.

Az abortusz teljes betiltása lengyel ötlet, az amcsiknál pedig a republikánus fundamentalisták tiltanák be az evolúciót. :)

Én csak nemzetközi szinten kölcsönzöm a Nagy Jobboldali Terveket. :)

2017. jan. 22. 21:18
 5/18 anonim ***** válasza:
60%
Amikor majd öntik a viktor aranyszobrát, meg lesz az ezt megelőző parlamenti vita is, hogy az országház elé, vagy a várba rakják-e az aranyszobrot, no akkor lesz majd probléma.
2017. jan. 22. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
50%

Ha a kérdésedben benne van az általad egyedül elfogadható válasz is, akkor mit vársz még?

Erre értelmes választ?

2017. jan. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Na igen, a várba költözést nem is írtam...
2017. jan. 22. 21:27
 8/18 A kérdező kommentje:

"Ha a kérdésedben benne van az általad egyedül elfogadható válasz is, akkor mit vársz még?

Erre értelmes választ?"


Esetleg megcáfolnál? Miért nincs igazam?

2017. jan. 22. 21:28
 9/18 A kérdező kommentje:

Csak azt nem értem, hogy honnan lett hirtelen ennyi beteg ember?

Mert az most rendben van, hogy valaki nem akar 26 millió arabot az országba meg a rózsaszín miniszoknyás férfiak sem jönnek be neki, de hogy ennek alternatívájaként miért kell a legtermészetesebb módon középkor, azt abszolút nem bírom felfogni...

2017. jan. 22. 21:34
 10/18 anonim ***** válasza:
34%
Mert semmi konkrétumot nem írsz, hogy a forrásmegjelölést már ne is említsem, csak tipikus baloldali lózungokkal dobálózol, de valódi tartalom, konkrét példa, eset nincs mögötte, nagyjából ezért.
2017. jan. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!