Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti nem vettétek észre, hogy...

Ti nem vettétek észre, hogy eltűntek erről az oldalról a jobbikos beírogatók?

Figyelt kérdés

Régebben a legtöbb kérdés alatt szinte túlsúlyban voltak a keményvonalas jobbikos, kurucinfó-agymosott cigányozó, zsidózó, EU utáló válaszok.

Szinte az elvakult jobbikosok voltak többségben az oldalon.


Mára szinte eltűntek, vannak páran, akik írogatják, hogy a Jobbikra szavaznak, de szinte már csak azért, hogy leváltsák Orbánt.


De ahogy látom, van itt pár keményvonalas fideszes, de a többi kommentelő és kérdező szinte a balliberális ellenzék felé húz, és állandóan Fidesz-Orbán szidás, és a fideszesek szidása megy, most ők vannak itt nagy többségben.


2017. jan. 23. 18:27
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Én abszolút nem vagyok Jobbikos, de azért tűnt el leginkább mert hatalomra akar kerülni, a Fidesz meg nem tűri a konkurenciát és a médiumjaival ellenük hergeli a szavazókat. Amúgy egy szélsőséges párt sorsa előbb-utobb ez lesz, hogy mérsékelődnek . A Jobbiknak lenne így esélye összefogni a nyugati szélsőséges pártokkal, akik eddig elvből elutasították őket, persze ha már változik akkor rögtön utalkozni kell, emiatt nem változik itthon semmi.
2017. jan. 24. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Talán rájöttek végre h a turul náci iszlamista orosz bérenc pártnak.

Semmi köze nincs a magyarsághoz. Sokáig tatot.


De am se fognak soha nyerni. Az lesz a sorsuk mint a MIÉP-nek idővel kiesnek és viszlát.

Majd lesz v mi lábjegyzetük a wikipedián h ja igen volt egy ilyen neonáci, iszlamista, orosz bérenc köpönyeg forgató párt. Ami soha nem jutott sehova csak X ideig rontották a levegőt az OGY-ben.


De ha még 18 után is azt mondják h nyernek szerintem röhögő görcsöt kapok.

2017. jan. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én nagyon ritkán irkálok erre. Úgy az elmúlt 2 hónapban kiesett ez az oldal a látószögemből. Azonban azon személy aki más nemzetiségűeket támad Jobbikosként, inkább az csak olyan Jobbikos aki a tv-ből elhitte a rágalmakat és a Jobbik ezeket cáfoló internetes és egyéb forrásokban megjelent véleményeket csak egy fajta szerecsen mosdatásnak vélték kifelé. A Jobbik valódi szellemiségétől, értékrendjétől nagyon távol állt mindig.
2017. jan. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Amúgy egy szélsőséges párt sorsa előbb-utobb ez lesz, hogy mérsékelődnek . A Jobbiknak lenne így esélye összefogni a nyugati szélsőséges pártokkal, akik eddig elvből elutasították őket, persze ha már változik akkor rögtön utalkozni kell, emiatt nem változik itthon semmi."


Látod, ebben igazad van. Inkább örülnének neki, hogy bár enyhült, de még mindig szélsőjobboldalinak mondhatja magát. nem vagyok jobbikos, de örülök, hogy néhány elvéből engedett a jobbik, ez is mutatja, hogy képesek a változásra (akár jó értelemben is). Hogy ezzel mi a bajuk az embereknek, azt nem tudom. Bár még mindig úgy gondolom, hogy a kormányzásra nem ők a legmegfelelőbb párt a jelenlévők közül.

2017. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!