Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Lehet hogy Orbán Viktor...

Jeverezi kérdése:

Lehet hogy Orbán Viktor hiperaktív? Úgy mozog mint én szoktam nem tudok én se egyhelyben lenni.

Figyelt kérdés

Én már kiskorom óta hiperaktív vagyok és figyelemzavaros is és mindig mozgatnom kell a lábaimat mert ha egyhelyben hagyom nem kényelmes, vagy hol leülök hol meg felállok mert nyugtalanság érzés van bennem. Belső nyugtalansgnak mondanám és most néztem egy videót és Orbán Viktor is lehet hogy Hiperaktív? Mert figyelemzavarosnak nem mondanám aki ennyire jó pozicióban van és jól vezeti az országot!


Szerintetek?


Ez a videó ami alapján lláttam


https://www.youtube.com/watch?v=IUoOoe01Bcg



2017. jan. 24. 11:35
 1/4 Muráti Emőke ***** válasza:
100%

"Mert figyelemzavarosnak nem mondanám aki ennyire jó pozicióban van és jól vezeti az országot! "


Bruhahahahaha


Egyébként ami neki van, az nem hiperaktivizmus (hacsak nem rablásban és fosztogatásban mutatkozik meg őnála),

hanem azt elmedoktorok szokták kezelni. Untig elég ránézni.

Azon kívül hogy egy jobb érzésű ember a pofájától is hányingert kap, egy konkrét orvosi eset.

A "kormányzásáról" meg annyit hogy egy ilyen lény 20 évvel ezelőtt nagyjából 2 napig sem lehetett volna hatalmon, mivel a MAGYAR NÉP nem volt ilyen hülye.

(tisztelet a nagytöbbség kivételnek)

2017. jan. 24. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Aha lehet. Be kellene tenni egy mókuskerékbe arra meg generátort kapcsolni. Jó nem egy Paks de valami áramot mégis termelne a mihaszna :)
2017. jan. 24. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Addig se lopna
2017. jan. 24. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem az. Csak egy szerencsétlen hülyegyerek volt, akit nem nevelték meg rendesen a szülei, hogy ne lopjon. Egy sehonnai parasztgyerekből egy aljas, korrupt, másokkal nem törődő gazember lett. Még a múltját is elfelejtette, hogy nem volt rendes kajája. Ma meg ehetetlen menzákkal próbálja etetni a gyerekeket az iskolában. Nem csoda, hogy korgó gyomorral mennek haza...
2017. jan. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!