Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ismerőseim szerint nem is...

Ismerőseim szerint nem is vagyok igazi baloldali, ha támogatom az olimpiát. Miért mondják ezt?

Figyelt kérdés

Szinte mindegyik liberális vagy baloldali szemléletű.

Sokat beszéltünk már erről, de mindegyik csak azt fújja, hogy nem kell olimpia.

Én meg támogatom, még akkor is ha sok baloldali elítéli.

Ez megismételhetetlen lehetőség lenne az országnak.

És egész biztos, a 3as metró is fel lenne újítva addig.

Baloldaliként ennyire rossz ha valakinek ez a véleménye?



2017. jan. 24. 14:22
 1/8 anonim ***** válasza:
84%

Épeszű ember nem támogatja az olimpiát. Ez lehet jobb és baloldalon is...ergo szerintem nem pártfüggő.


Meg kell nézni Görögországot, sokat emlegették témában, vagy a korrupcióban fogant, 20-szorosan túlárazott Szocsi olimpiát, aminek létesítményei szellemépületekként maradtak fenn.


Ha már olyan sok elkölteni való pénzünk van, kismillió ötletem van, mire költsük. Pl: útfelújításra!

2017. jan. 24. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

Amióta rendezik az olimpiát, azóta egyszer sem lehetett elmondani azt, hogy jól jött volna ki belőle az adott ország, maximum a balance nem volt negatív.


És nem, az 5 perc hírnév nem ér annyit, hogy eladósodjon újra az ország.

2017. jan. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Miért mondják ezt?

Mert hazánkban valamiért népszokássá vált mindenkit balos meg jobbos kategóriába berakni egy-egy specifikus kérdés alapján. Ráadásul senki nem magát, hanem a másikat kategorizálja be.

Ne törődj az ilyesmivel. És ne törődj az "igazi balosság"gal sem. Egyszerűen értelmetlen ilyen kategóriákat szabni.


"-Balos vagy?

-Igen.

-Szeretnél olimpiát?

-Igen.

-Cöccö, az úgy nem megy, válassz a kettő közül egyet."

Bullshit.

2017. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Támogatni egy rendezvényt nem ideológia kérdése. Jól teszed - most attól függetlenül, hogy az olimpiarendezés kérdésében mit vallasz - , hogy nem politikai szekértáborként, hanem politikai nézetként értékeled a baloldaliságodat.


(Mondjuk ugyanezt a pénzt az egészségügy fejlesztésére/reformjára fordítanám.)

2017. jan. 24. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
20%
Akik most azért szidják Gyurcsányt, mert anno eladósította az országot, ugyanazok, akik most újra megtennék...!
2017. jan. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Mert túl sokat lopsz.
2017. jan. 24. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
60%

Mert buta.

Eleve a baloldaliság vagy a liberális szemléletmód nem függ össze semmilyen politikai párttal,ez egy szemléletmód,ami szerint valaki éli az életét.

Egyébként ebben az esetben szerintem a barátod ezt úgy értette,hogy mint baloldali most azt kellene szem előtt tartani,hogy az oktatásunkat az egészségügyet és a szociális rendszerünket hozzuk helyre,mert az emberek szempontjából ez nagyságrendekkel fontosabb,mint rendezni egy olimpiát,amit nem engedhetünk meg maguknak.

A 3-as metró egyébként azért nem készült el eddig,mert nincs rá pénz,ezt nem én mondom,hanem a Fideszes szóvivők.

Ha a metró felújítására nincs pénz,akkor hogy akarnak olimpiát rendezni?

2017. jan. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan ellene vagyok az olimpiának, de ettől még az ismerőseid hülyék, ha szerintük nem lehet baloldali, aki támogatja.
2017. jan. 25. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!