Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A társadalom melyik csoportjai...

Árokpart kérdése:

A társadalom melyik csoportjai, rétegei elvakult fideszesek vajon?

Figyelt kérdés
2017. márc. 3. 10:29
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
68%
Kismamák, falusi vallásos öreglányok, ügyvédek, focisták, idősebb orvosok. Főleg ilyen agymosottakat ismerek.
2017. márc. 3. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
65%
taxisokat, hivatalnokokat és közmunkásokat se felejtsd ki. Illetve mindenki, aki a köztévét nézi, tehát a nyugdíjasok túlnyomó többsége.
2017. márc. 3. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
68%
Meg a hiszékenyek, akik alig tudnak megélni a silány havi jövedelmükből, de ujjongva olvassák a plakátokon hogy Magyarország erősödik.
2017. márc. 3. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
80%
Az eddigiekhez hozzá lehet még venni a gazdag vállalkozókat is, de amúgy az előttem lévők már elmondták jórészt.
2017. márc. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
51%

olyan 50 felett szinte mindenki.


Legalábbis nem sok 25 vagy 30 éves Fideszest látni.

2017. márc. 3. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
92%
Meg hát természetesen azok a jellemtelen emberek, akik mindig az erősebb mellé állnak, csak hogy a nyertes oldalon legyenek. Tehát önálló véleményük nincs, csak nyalással érnek el mindent. Sokan közülük párttitkárok és egyéb kezzitcsókolok voltak a rendszerváltás előtt, most pedig habzószájjal kommunistáznak mindenkit. Az érdektelen, szavazati jogával nem élő emberek után a második legnagyobb támogatói a fidesznek.
2017. márc. 3. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
18%
Elvakult fideszes ugyanolyan kevés lehet, mint mondjuk elvakult dk-s. A különbség az, hogy a dk-nak meg az mszp-nek kizárólag elvakult szavazói vannak, mivel semmilyen épkézlàb érv nem szól mellettük, a fidesz szavazók többsége meg kiválasztja a fennálló kínálatból az elmúlt évek-évtizedek alatt szerzett tapasztalatai alapján a legkedvezőbbet. Nyilván ehhez szükséges ez a bizonyos tapasztalat, aki 10 éve még a homokozóban érezte jól magát, az nem biztos, hogy rendelkezik ilyesmivel, büszkén és öntudatosan szembeszáll a fennålló diktatúrával, és támogat bárkit annak ellenében.
2017. márc. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Az én ismerettségi körömben huszonévestől kezdve kilencvenig vannak fideszesek. Szerintem a kor nem játszik olyan nagy szerepet. Annál fontosabb viszont hogy vidéki vagy nagyvárosi -e az illető. Akiket én ismerek fideszeseket kimondottan vidékről származnak vagy élnek. De ha megnézzük a globális trendeket akkor is láthatjuk hogy a politikai szavazóbázis kezd átalakulni vidék kontra nagyvárossá. Pl ausztriában az fpö vidéken tarolt, a zöldek a városokban. Amerikában a republikánusok vidéken, a demokraták városokban voltak erősek. Ez érdekes mert eddig a kor , nem , végzettség voltak a legbefolyásosabb tényezők.
2017. márc. 3. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
Nézzetek már egy statisztikát mielőtt butaságokat beszéltek. Az nyugdíjasok aránya az mszp és dk szavazói között a legnagyobb...amúgy meg van minden pártban mindenféle ember.
2017. márc. 3. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
pl Én
2017. márc. 3. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!