Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbik miért olyan büszke...

Jobbik miért olyan büszke arra, hogy össz vissz egy darab bizottságot sikerült megszereznie? (link)

Figyelt kérdés
[link]
2010. máj. 11. 19:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
Az az össz-vissz 1 jó lesz 2 nek is barátom :D. És, hogy miért büszkék rá? Lássuk csak: Eddig hány bizottság vezetését is kapták meg az előző években? hmmm hmmm Egyét sem? mert talán bent sem voltak a parlamentbe? Akárhogy is fogalmazok egy biztos: Ez előrelépés. És minden előrelépésnek örülni kell!
2010. máj. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Szépen lassan beszivárgunk és az idő múlásával egyre több dologba látunk be. Ennyi az egész.
2010. máj. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
68%

"A jobbik egy akkora tapló, tahó, s*ggfej társaság..."


Tudod kedves válaszoló, én nagyon sok Jobbik szavazót ismerek. És igen, vannak köztük taplók, tahók, s*ggfejek, de nem mind az. A legtöbbnek valószínűleg még csak a nyomába sem érhetnél. És ők sem általánosítanak, hogy az összes mszp-s kényes, pénz- és hataloméhes paraszt vagy az összes lmp-s gyáva, alattomos kétszínű banda. Vagy csak az fáj nektek, hogy bennük hatalmas összetartás van és közös céljaik egy élhetőbb, szebb jövőért? Én kint volt május 1-jén a Hajógyári-szigeten és szeretném elmondani, hogy ilyen jó társasággal nem gyakran akad alkalmam eltölteni egy napot. És igen, voltak részeg vadállatok, akik miatt nem maradtunk az esti nemzetirock discon, de a 95%-a az embereknek normális volt. Sok embert ismertem meg. És a legtöbbjük nagyon jó fej. Oda mehettél a másikhoz és beszélgethettél vele, nem küldtek el a p*csába, mert közös eszmék szerint élnek/élünk, volt témánk. És jó volt. Egyszer te is elmehetnél egy ilyen rendezvényre, de ne m*cskos jobbikos patkányok hozzállással, hanem csak figyeld meg az embereket. És nem általánosíts, mint a válaszodban. Köszönöm, ha elolvastad.

Egy nem jobbikos, de nemzeti érzelmű leányzó.

2010. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:

tegnap 22:22


"Vagy csak az fáj nektek, hogy bennük hatalmas összetartás van...Sok embert ismertem meg."


Bulifeeling tizenéveseknek, ez a jobbik?

Vagy a "közösséghez tartozás" szánalmas akolmelege fasiszta/kommunista módra, ez a jobbik?


Mind a két lehetőség fölöttébb szánalmas.

2010. máj. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!