Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Jobbikosok! Most a Naplóban...

Jobbikosok! Most a Naplóban szidják a kettős állampolgársággal kapcsolatos vonatkozásokat! Na akkor mi is valójában a helyzet?

Figyelt kérdés
Most kell ez nekünk, vagy nem?Mert nem értem ezt a cirkuszt.
2010. máj. 23. 19:13
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
82%
Nem vagyok jobbikos,de ezt most nem értem.Miért csak a Jobbikot emeled ki?Az összes parlamenti párt támogatja,legalábbis ezt mondták és a Fidesz terjeszti be a tv.javaslatot.Meg szerintem igenis szügség van rá,csak néhány szlovák politikus fújja fel a dolgot ennyire.Meg ne várd már el,hogy mindenki egyetértsen mindennel,mindig is lesznek akik nem akarják a kettős áll.polg-ot,de a többség egyetért vele,mint én is.
2010. máj. 23. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
92%

Na majd pont a Trutymó meg a Napló fogja megmondani, hogy mire van szüksége a nemzetnek, és mire nincs...


Egyébként az állampolgárság VISSZAADÁSÁVAL évtizedek óta lógunk a külhoniaknak.

2010. máj. 23. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
86%

Napló? Tv2? Az egy f0s agymosó TV.

Nem láttad a híradót? Azt be bírták mutatni, hogy derék,dolgos cigányainkat lefújják vegyszerrel, de a támadót MEGÖLTÉK!!! Nem lett volna elég ártalmatlanná tenni? Ez egy szánalmas cigánysajnáltatóriport volt, ugyanolyan, mint a Berhidai körzeti megbízott esete a virágtolvaj cigányokkal.

De a következő hírben már nem bírták elmondani, hogy a biciklitolvajok cigányok voltak...

2010. máj. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Egyébként így van, ahogy az első válaszoló írta. Nem néztem a Naplót, szóval nem tudom, hogy pontosan mit hazudtak róla.

Szlovákia valóban felfújja a dolgot. Feltehetőleg csak azért, mert most lesz náluk a választás. Hogy ismerjétek az ottani helyzetet:

Fico áll nyerésre, feltehetőleg azért állt be magyarozni, cigányozni, hogy elcsábítsa Slota szavazóit. Ez azért "fontos", mert így Slota kiesne a parlamentből. Jelenlegi mérések szerint 5-6%-on vannak.

Lényeg a lényeg, a kettős-állampolgárság megadása NEM SZLOVÁK BELÜGY. Ha jól tudom már a szerbek és a románok is "üdvözölték" az országot ezügyben.

2010. máj. 23. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
91%

Trutymó genyó azt kérdez meg, akit akar. A telaviv2 erősen

szoci tv, és a szocik NEM támogatják a kettős állampolgárságot.

2010. máj. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
0%
Szocitv...ez vicc.Hogy lehet ekkora baromságokat beírni?Kiváncsi vagyok az Ausztriába szakadt magyarok mennyire fognak tolongani az állampolgárságért.:D
2010. máj. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
9%

"Nem láttad a híradót? Azt be bírták mutatni, hogy derék,dolgos cigányainkat lefújják vegyszerrel, de a támadót MEGÖLTÉK!!! Nem lett volna elég ártalmatlanná tenni? "


Az első válaszoló vagyok,tudom nem a kérdéshez tartozik,de azért első ránézésre fennált a jogos önvédelem,azért ha savval támadnak meg,joggal támadhatunk egy nagyobb bottal,mert az arányosság elve fennáll,mindkettővel kilehet oltani egy ember életét.

2010. máj. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

most megy a riport a roma óvoda sorozatbetörőről. Trutymó már sajnálja: Nem börtönbe kellene zárni, hanem kezeltetni kellene.

Röhej

2010. máj. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem én azt a savas támadás valódiságát.

Egyet mondok: Szögi Lajos. Őt is agyonverték.


Bocs az erős OFF-ért, kérdező.

2010. máj. 23. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Miért?Ez nem volt bent a programunkban?Csak mert más viheti végbe?Na de nem igazán értem a reakciókat.Fickó meg egy barom.
2010. máj. 23. 19:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!