Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért vesznek a hollandok...

Miért vesznek a hollandok annyi földet Magyarországon?

Figyelt kérdés
Ráadásul itt Szabolcs megyében is.... A nagyszüleim is egy hollandnak adták el az amúgy már nem művelt földjüket, közvetítőn keresztül.
2017. aug. 10. 22:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

Mert tetszik nekik az ország és nekik olcsó is.

Inkább örülhetnél, hogy rendes népségek települnek be.

2017. aug. 10. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
83%

Ha jól tudom, kampányszerűen tartanak attól, hogy elárasztja egyszer országukat a tenger, lévén többnyire mélyföld, és ezért próbálnak máshol biztos pontot kiszemelni, ahol megtelepedhetnek, ha baj van.

Nálunk olcsó nekik a föld, és azért mégsem teljesen vadkelet.

2017. aug. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Talán ide készülnek, ha netán a tengerszint emelkedés miatt, Hollandia eltűnne. Na jó, ez vicc volt, de csak félig...
2017. aug. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
27%
Én eddig egy hollandtól se hallottam ezt a parát...
2017. aug. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
91%

Ismered azt a szót, hogy "billig"? Nekik olcsó, főleg az ilyen lovaglós és egyéb természetben űzött sportokat és életformát kedvelő hollandok vesznek földet itt Mo.-n.

Továbbá, hallottál már arról a fogalomról, hogy magad népsűrűség? Akik ezt nem kedvelik, azoknak a magyar vidék földi paradicsom

Még továbbá, hallottál már arról, hogy pl. Amszterdam olyan mint Európa "Las Vegas"-a? Sokan kedvelik, de ott élni minden nap a drogosok, pénzes tőkések és qrvák és melegek világában néha kiábrándító lehet.

Sőt még továbbá, egy holland embernek van annyi vagyona, hogy munka nélkül is meg tud élni Kelet-Európába, csak azáltal hogy kiadja a lakását ami van ott. És abból bőven jól él itt, csak a hobbijának és a családjának élhet. Ha belegondolsz, ez jó élet.

2017. aug. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

Nekem 15 éve egy azt mondta hogy sokkal jobb a közbiztonság mint náluk.

Ma már nem biztos hogy aktuális ez.

2017. aug. 11. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
60%

Mert migráncsok, a fejletlen nyugatról, és tudják, mennyivel jobban állunk náluk. Ide próbálnak menekülni, és elveszik a magyar emberek munkáját, ráadásul ők sem értik a magyar nyelvű plakátokat, így fogalmuk sincs róla, hogy ha Magyarországra jönnek, be kellene tartaniuk a törvényeinket!

Ezért öltött ilyen szörnyű méreteket a hollandbűnözés az országban. Valóságos No-Go Zónák vannak kialakulóban!

2017. aug. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
37%
Az egyik műsorban volt, hogy egy holland személy felvásárolt egy egész falut. Minden házat megvett. És most üresen állnak, és felújítja az összeset, hogy emberek beköltözhessenek. Azt is hallottam, hogy Soros György keze van a dologban. Bár ki tudja. Nem biztos.
2017. aug. 11. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
96%
Tudtam! Úúúúúúgy tudtam, hogy csak Soros lehet a főholland ebben is! :-)))))))
2017. aug. 11. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
42%

1. Mert Orbán földtörvényének köszönhetően külföldiek is vásárolhatnak földet Magyarországon.

2. Mert itt olcsóbb a föld.

3. Tudják, hogy Hollandiából hamarosan menekülniük kell a betolakodók miatt, így lesz nekik hova menni.

2017. aug. 11. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!