Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Hoppá, miért volt ennyire...

Hoppá, miért volt ennyire sürgős a kettős állampolgárság ügye Orbánéknak?

Figyelt kérdés

Nem vagy rasszistatrappistaantiszemitafasisztanáci, csak elgondolkodtató...

[link]


2010. máj. 27. 21:53
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
46%
Pont ma nem néztem a kurucinfot, és már le is maradtam egy fontos összefüggésről. Na ezért szeretem őket, mert ilyen gondolatébresztőek, még ha a stílusuk és a hangvételük miatt nem is azonosulok velük. Amúgy meg mit lehet ehhez hozzátenni? Jogegyenlőség van ugyebár, tehát nem lehet kifogásolni, ha a szóban forgó etnikumnak is jól jön ez az intézkedés.
2010. máj. 27. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
50%
Jujj,a zsidók már a spájzban vannak!:D Ez a kettős állampolgárság biztos egy cionista összeesküvés.Bár valószínűleg csak a megszokott szélsőjobboldali paranoia.
2010. máj. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
39%
A zsidok eddig is kezcsokkal kaptak az allampolgarsagot,ugyhogy szerintem ez nem oszt nem szoroz.Csak a magyaroknak nem szeretnek adni.Inkabb azert,mert kb. azt csinaljak amit a Jobbik diktal:):)
2010. máj. 27. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
43%
Aha,most örülhetnek az ilyen világotelfoglalózsidó-elméletek gyártói,mert lesz egy újabb mondvacsinált okuk arra,hogy miért utálják a zsidókat.Megjegyzem a Jobbik,igen a Jobbik,a szent pártotok ugyanúgy támogatja/támogatta.
2010. máj. 27. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Ha elolvasod a cikket, összeveted a holo-statisztikákkal a számokat, felmerül a kérdés: hány zsidót deportáltak akkor?

A cikkből:"A hitközség elnöke szerint a világban több százezerre tehető a potenciálisan érintettek száma, de Feldmájer Péter azt nem tudta megbecsülni, hogy a zsidó származású emberek közül mekkora arányban kívánnak élni ezzel a lehetőséggel." A holo-történészek 440 ezer magyar származású zsidó deportáltról írnak.

Mi az igazság?

2010. máj. 27. 22:11
 6/11 anonim ***** válasza:
61%
Az az igazság hogy ennél nagyobb bajok is vannak itt....
2010. máj. 27. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Amúgy, gondolom most fáj, hogy nem Vona mellényéről, a Magyar Gárdáról, és Vona elkésett szavazásáról kell fröcsögnie egy-két "tökéletes" embernek...
2010. máj. 27. 22:14
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A zsidók eddig is tényleg csak úgy megkapták az ÁP-t,meg ellenőrzés nélkül rohangálhatnak ki-be Mo-ról Ferihegyen, de ha nagyobb számban kapják meg az már feltűnő.Így ha majd "hirtelen" többen leszünk pár tíz-ezer százezerrel lehet arra hivatkozni hogy a határon túliak igényelték ennyien.
2010. máj. 27. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem félek tőle, hogy Magyarországot elözönlik az izraeli zsidók. Nem kívánnak egy olyan országban élni, ahol erősödik az antiszemitizmus, rasszizmus. Ráadásul odahaza azt tesznek amit csak akarnak. Nálunk nem lehet csak úgy elzavarni a sarki gyros-ost.


Tömeges bevándorlást a "legszentebb állam" sem engedné, pláne úgy hogy holo-halottakként elkönyvelt emberek, illetve azok leszármazottjainak tömege egy plusz pontot adna a revizionisták kezébe.

2010. máj. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
48%
Én csak azt nem értem, hogy ha a cionista világösszeesküvésé a világ, ők irányítják az eut, és az usát, annyi pénzük van, hogy bárhol vásárolhatnak termőföldet - ne hízelegjünk magunknak azzal, hogy a magyar föld annyival de annyival különb, mint a többi - akkor mi a kínkeserves búbánatot akarnak szerintetek egy , a nyugatiak szemében balkáni patkánylyuktól?!
2010. máj. 28. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!