Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mi a véleményed a Budapest...

Mi a véleményed a Budapest Belgrád vasútvonal felújításának tervéről?

Figyelt kérdés
Egy kis kontextus hozzá: [link]

2017. nov. 27. 19:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
14%

Vérlázító.

Még Budapest-Szeged vonalon naponta tapasztalom rossz a pálya, egy sínpár van, addig egy ilyen kihasználatlan vonalra meg százmilliárdokat veszünk fel. Arról nem beszélve Budapest-Debrecen vonal is milyen állapotú...meg még sorolhatnám.

2017. nov. 27. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
44%
Vérlázító, hogy pont a Momentum veszi szájára a négyes metrót.
2017. nov. 27. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A jó édes ***** válasza:
74%
Jólvan, legalább gyorsabban ideérnek a cuccok Aliexpressről.
2017. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
82%

Szerintem, nem azt a vonalat kellene felújítani,hanem a Szeged-Cegléd vonalat, a szerb vasútvonalat pedig Röszkénél behozni.


Szeged-Cegléden sokkal több jelentősebb település van.Nem is értem, hogy miért nem azt a vonalat újítják meg, nem lenne nagy kerülő, sőt sokat profitálna a MÁV belőle később.

2017. nov. 27. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
#2 - Ezt kicsit megindokolnád?
2017. nov. 27. 19:31
 6/21 anonim ***** válasza:
91%
A momentum cikke nevetséges, okoskodó. Véleményezésre nem érdemes. Kontextusnak alkalmatlan.
2017. nov. 27. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
#6 - Nekem elég tárgyilagosnak és korrektnek tűnik.
2017. nov. 27. 19:49
 8/21 A jó édes ***** válasza:
63%
#4: Ja, szerintem is a személyszállításra frekventáltan használt vasútvonalat kéne telibebaszni tehervonatokkal. Ez nagyon jó ötlet. Bizonyára örülnének az utasok, ha 5 percenként menne el egy kilométer hosszú szerelvény és okozna súlyos fennakadásokat a menetrendben.
2017. nov. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
6%
Uristen, vmi nem nyugat felé épül és nem nyugati pénzből épül! Ezt meg kell kritizálni.
2017. nov. 27. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Szerintem mértéktelen pazarlás, persze az adófizetők pénzéből. Inkább lenne több értelme a Cegléd-Szeged vonalat fejleszteni, de még az is meggondolandó, oda is bőven elég lenne Nagykőrös meg Szatymaz környékkén a két vágány.

Jobb ötlet lenne a Lajosmizsei, vagy a Kelet magyarországi vonalakat rendbe tenni, nevetséges, hogy 40-el döcög a vonat.

A kelebiai vonalon max az elővárosi részen lenne értelme két vágányt csinálni, hogy fél óránként járhassanak Délegyházáig a személyvonatok. Meg összekaparni annyira a pályát, hogy a szeptember előtti menetrend tartható legyen.

Meg persze visszarakni a hiányzó délelőtti vonatpárt...

2017. nov. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!