Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Miért csak az őszödi beszéd...

Miért csak az őszödi beszéd hatására háborodtak fel az emberek, amikor már mindenki tudta előtte is, hogy el**ták?

Figyelt kérdés
Konkrétan azon háborodtak fel, hogy beismerte Gyurcsány. Előtte semmi gond nem volt, pedig mindenki tudta.
2018. febr. 15. 22:51
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Valami igazi "löket" kellett a dolognak.
2018. febr. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 árokpart ***** válasza:
100%
Ezen én is sokat rágódtam. Pedig 2005 őszén is már nagyon elégedetlenek voltak az emberek. Ugye 2006 elején jött a mézesmadzag az áfacsökkentéssel, viszont 2006 kora nyarán már egyértelmű volt, hogy átverték az országot.
2018. febr. 15. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
85%

Sajnos nagyon sok a buta ember,aki bármilyen hazugságot elhisz.

Ezeknek konkrétan csak akkor esik le a tantusz,ha valaki beismeri a bűnöket!

2018. febr. 15. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Úgy lehetne mondani, hogy az volt az utolsó csepp...
2018. febr. 15. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Aki őszinte az elveszíti a "barátait" !

Ha nem hiszed el, holnaptól próbáld ki.

Ha egy ismerősöd vagy barátod kérdez valamit, legyél hozzá őszinte és őszintén mond neki amit gondolsz ! Ne hazudj, ne akarjál neki megfelelni és azt mondani amit ő hallani szeretne, ne, ezt ne csináld ! Legyél őszinte ! Meglátod egy hónap múlva egy "barátod", haverod sem lesz !

2018. febr. 16. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Szerintem előtte is sokaknál gond lehetett. Ez így más megvilágítást adott neki.
2018. febr. 16. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
95%
Mert sokat elviselnek az emberek, de azt nem, ha egy politikus igazat mond...
2018. febr. 16. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
44%
Akkoriban én is fel voltam háborodva, de azok után amik azóta történtek az országban azt mondom, hogy vihar volt a biliben.
2018. febr. 16. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Azért, mert ki lett adva a pártkatonáknak, hogy fel kell háborodni, csinálni kell a balhét. Az egész megrendezett volt, kapásból, aki ért hozzá az tudja, hogy teljesen titokban olyan hangminőségben nem fogsz tudni beszédet felvenni, főleg az akkori technikákkal. Utána se tudsz normálisan javítani a minőségen, mert a háttérzajok és ezek behaladszódtak volna. Meg mai napig nem tudják ki szivárogtatatta ki a hangfelvételt? Ugyan, ne legyünk naivak.
2018. febr. 16. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

Simán el lehetett volna csendesíteni az akkori helyzetet, ha fletóka szépen lemond, pártja pedig kicsit szerényebben elnézést kér, és levonva a következtetéseket, új miniszterelnököt nevez ki, és elkezd olyan módon politizálni, hogy a lehető legtöbbet helyre tudjon hozni a hibákból. Nem lett volna nagy áldozat, hiszen Gyurcsánynak csak kicsit háttérbe kellett volna húzódnia, és a miniszterelnöki címet más gyakorolta volna helyette, ha akart volna, még irányíthatott is volna a háttérből. A lemondását követően nem lett volna miért tüntetni és háborogni.

Ehelyett mi volt? Majd megunják, és hazamennek. Ha mégsem, akkor gumilövedék és vízágyú.

2018. febr. 16. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!