Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A magyar embernek miért nem...

A magyar embernek miért nem kell a korrupció nélküli ország?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 11. 08:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
22%
Ki lenne az aki nem korrumpálható? Mutass egy országot ahol nincs korrupció. Hihetetlen, hogy valaki még hisz a tündérmesékben...
2018. ápr. 11. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
20%

Olyan nincs, hogy korrupciómentes ország. Olyan nincs egész egyszerűen.



Viszont gondolkoztam a napokban. A gazdag országokban, ahol több a menő cég, jobb-lét van, a pénz ügyében nyugodtabbak az emberek, talán kevésbé fajsúlyos a korrupció, talán kevésbé feltűnőnegy-egy kormányzati baki, korrupció, lopás.


A magyar pedig szerintem igenis elégedetlen nép.

Én mernék arra fogadni, hogy amennyiben az LMP nyert volna, vagy a Jobbik, vagy LMP-Jobbik koalíció, akkor ugyanúgy szidnánk a kormányt 4, ha ismét nyer, 8 év múlva.

2018. ápr. 11. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
63%
Korrupció szinte kizárhatatlan. A mėrtėke nem mindegy. Sajnos sokan leszarják az ország sorsát... Fėlnek mert minden szart elhisznek viktor mėdiájának. Olyanokat amik 100%ban rágalom, hazugság stb. Buták ės önzőek az emberek. Nem az ellenzėket vėdem most. Egy normálisan működő tàrsadalom, ország nem ilyen. Nem ilyen a vezetės, nem ilyen kizsákmányoló elnyomó. Nagyon komoly változás kell a lehető leghamarabb. Sok fideszes is tudja ezt, de azt hiszi neki mindegy. Nem, nem mindegy de majd rájönnek.
2018. ápr. 11. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

Mert az egyének az emberek is korruptak és csalnak lopnak idehaza.És régebben is azok voltak ,az ügyeskedés igazi hungarikum.

Okosban megoldják, számla nélkül olcsóbb ,szólok a havernak és elintézi, meglopom a céget ahol dolgozom,átverem az ügyfeleket a vevőket, hazudok akkor is ha egyértelmű hogy nincs igazam ,ezek mindennapos társadalomba mélyen beépült dolgok. Ezért a politikustól sem várnak el mást.Azt mondják rá: ha én lennék ott én is lopnék.

2018. ápr. 11. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
61%
Már kiirtották a független sajtó jelentős rėszėt, akik a fideszesek felett is döntenek ők sem függetlenek. S bizony ti krumpliėrt, poėnból stb ikszelgető sárgák... Ti csak eddig kellettetek. Az a függetlensėg nektek is hasznos. A fidesz birodalmi intėzmėnyrendszer szárnyai alá csak az elit fėr be... Ti nem. Eladtátok magatok...
2018. ápr. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

1-2 kommentelő


Mindenki ezzel jön hogy nincs korrupció nélküli ország,csak azért nem mindegy hogy milyen arányban van.MO második helyen áll az Unios korrupciós listáján.Nem baj leszünk még első is hála a szavazóknak.

2018. ápr. 11. 08:35
 7/14 anonim ***** válasza:
29%

Nézd 3.

Én a bőrömön érzem, hogy nem olyan rossz itt ám, szegényebb ország, mint Ausztria, Franciaország, Anglia - mindig is az volt.

De jó itt. Van munkahely, van kilátás, van családtámogatás, vannak beruházások. Igen, mélyszegénység is, amit... Meg lehetne oldani egyáltalán, amikor olyan körülmények közül indult az ország, amilyenek?

Fideszes ismerőseimmel beszélgetve általában elő se jön a migránskérdés. Nem rettegünk tőlük. Nem ez a fő problémánk.

Ez a Fidesznek egy kampányfogása volt, tény, túltolt. Ettől még vagyunk páran, akik szerint nem olyan rossz itt és javul.


Mindegy, agyhalott is vagyok, agymosott is, hazaáruló is vagyok. Nem baj, lecseng bennem is a nagy politikai láz és újabb 4 évig leszek csendes fideszes.


Bár ha lesz erős párt, akiben megbízom (ha nem liberális, nálam az előny), és elmúlik a Gyurcsány-veszély, akkor 4 év múlva arra az új pártra szavazok.

2018. ápr. 11. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
61%
Nem kell. Orvosi ellátás se. Majd imádkoznak Viktorhoz a kórházban
2018. ápr. 11. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
28%
#1 skandináv országok
2018. ápr. 11. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

4 év múlva új pártra szavazok.


Miből gondolod hogy bármilyen párt legyőzheti a fideszt? Azért nem álmodozz már.

2018. ápr. 11. 08:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!