Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Vonának az volt a terve, hogy...

Vonának az volt a terve, hogy hátha kiesik a parlamentből az MSZP-P és a DK?

Figyelt kérdés
Ha ez sikerült volna,akkor Jobbik felépíthette volna magát ,mint az egyetlen valódi ellenzéki erőként.Szép lassan fel tudta volna szívnia baloldali szavazók egy részét és sok jobbos ember szavazatát is be tudta volna zsebelni.
2018. ápr. 15. 22:01
 1/10 anonim ***** válasza:
66%
Igen. sajnos nem jött össze. Majd 4 év mulva
2018. ápr. 15. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
32%
4 év múlva a Jobbik csak egy 4-5%os kis pártocska lesz...
2018. ápr. 15. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%
ajobbik el...rta nem kicsit nagyon
2018. ápr. 15. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%

Vonának az volt a terve, hogy átveszi Orbán Viktor szerepét egy jobbközép néppárttal Simicska pénzével és médiahátszelével. De ez csúfos kudarcot vallot, mert:


- Vona gyengéb képességű, mint Orbán Viktor

- A Jobbik emberanyaga meglehetősen zűrös

- az internet nem felejt (régi nyilatkozatok), ez régebben könnyebben ment volna

- Simicska már korántsem akkora tényező, médiája olvasottsága/nézettsége már elég csekéy

- a múltja gyengébb pillanatait keményen kihasználták ellene a kampányban

2018. ápr. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Egy baloldali embert, hogy terelte volna jobb oldalra?
2018. ápr. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
50%
Igen. Hiába nyomatta az egész jobbik, hogy ők majd egyedül leváltják a fideszt, szerintem legbelül ez volt a céljuk, hogy ne legyen 2/3 és vagy a dk vagy az mszp legalább kiessen a parlamentből. Hát nem jött össze...
2018. ápr. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A vásárhelyi eset után azt hitte, hogy az az ő sikerük volt, és országosan is meg lehet csinálni. Továbbá arra számított, hogy mivel a közvéleménykutatók őt mutatták legesélyesebb ellenzékinek, majd átszavaznak rá a balosok. Mindenhol, kivéve a fővárost. Azt remélte, hogy a fidesznek nem lesz meg a többsége, és a Jobbik az LMP-vel meg a Momentummal együtt koalícióban alakíthat kormányt.
2018. ápr. 15. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Gondolom nem lett volna szomorú ha így van, de nem hiszem hogy ez volt a terve.
2018. ápr. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
50%

Vonának nem volt ráhatása az MSZP sorsára: sem a benn,maradása, sem a kiesése nem a Vona műve (lett volna!)


Vonának habfehér a múltja Orbán kaotikus összevisszaságához mérten!

2018. ápr. 16. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Már húsz éve is ezt mondtad gyökszikém."


Ja igen, te is nyilván egy vagy azon butuskák közül, akik azt hitték, hogy a Jobbik 2/3-dal nyer idén, ugye?


20 éve még sehol sem volt a Jobbik. De tudod mit, amióta csak megalakult, én rájuk szavaztam, kivéve most, mivel nem mentem el szavazni (nyugodt lelkiismerettel egyik pártra sem tudtam volna szavazni).

2018. ápr. 16. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!