Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Az ellenzék azért bukott...

Az ellenzék azért bukott ilyen ordenáré hatalmasat a választásokon, mert az emberek nem vették be a kivándorlást, mint problémát?

Figyelt kérdés

Mindenki elismeri, hogy jobban él a kivándorlás miatt, mert emelkedett a hazai bére a munkaerőhiány miatt. Legnagyobb elismerésem és köszönetem azoknak, akik elmentek ebből az országból, így miattuk mi is jobban kereshetünk. Remélem ők is megtalálták külföldön a számításaikat. Én minden jót kívánok nekik, sokat segítettek az itthon maradottak helyzetén.

Az ellenzék mégis ezt "problémának" tartotta... ami az ostobaság netovábbja. Baj az, hogy jobban élünk? Baj az, hogy nincs munkanélküliség? Baj az, hogy növekednek a bérek?

A magyar nép inkább dőlt be egy migrációs hülye propagandának és a Soros-tervnek, mint az ellenzék még nagyobb baromságának, hogy rossz nekünk a kivándorlás.

A Fidesz azért nyert megint 2/3-dal, mert egyszerűen az ellenzék még a Fidesznél is nagyobb hülyeségeket próbált lenyomni az emberek torkán?


2018. ápr. 20. 22:17
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
50%

építőiparban dolgozom épület gépészként, heti 5 napot, havi 380 ezret keresek.

köszönöm én megvagyok így is ebben az országban.

2018. ápr. 20. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ha nem lenne kivándorlás, 120 ezret se keresnél
2018. ápr. 20. 22:25
 3/16 anonim ***** válasza:
36%

ebben nem vagyok kompetens, hogy mi határozza meg az építőipari béreket.

azt tudom hogy a segédmunkások is simán megkeresik a havi 200-at az építőiparban.

2018. ápr. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
23%

Ezt a választást a sík hülye ellenzéki vezetők nyerték meg Orbánnak!

Ha Vonának, Karácsonynak, Szélnek csak egy csöppel több esze lett volna mint egy kosár fáraó-hangyának, akkor most Orbán nem hihetné magát akkora ásznak!

Persze a bukáshoz még kellett egy pár igazi politikai hulladék szereplése is: Kunhalmi, Gőgös, Schiffer, Morvai K. stb. stb.

A Momentumé a jövő, ők (még) tisztességesek...

2018. ápr. 20. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 árokpart ***** válasza:
60%
Kérdező milyen anyagot szedsz áruld el.
2018. ápr. 20. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%

"sokat segítettek az itthon maradottak helyzetén. "

öö.. kinek lett jobb attól, hogy valaki kimegy a szart takarítani Londonba mások után, ahelyett, hogy itthon takarítaná a szart - nem értem.

2018. ápr. 20. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
82%
A végén meg majd senki sem marad az országban. :) A bérek és a munkalehetőségek nem növekedtek annyira, hogy megérné itt maradni
2018. ápr. 20. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
82%

Majd ha kicsit tovább fogsz látni a saját kis önzőségeden kérdező (hogy mennyit keresel),akkor talán megérted,mi a probléma a kivándorlással.

Csak egy példa: evidens,hogy az aktív korúak mennek el,nem a nyugdíjasok. Na most ha tíz év múlva egy millióval kevesebb "dolgozó" lesz,szerinted ki fogja kitermelni a nyugdíjakat? Vagy beszélhetünk a demográfiai problémáról. Nem a nyuggerek fognak szülni...

2018. ápr. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
82%

Ott sántít egy kicsit az érvelésed szerintem, hogy bár lehetséges, hogy az elvándorlással per pillanat kialakult egy munkaerő hiány, amit próbálnak - na nem is normális, de legalább valamilyen - bérekkel kompenzálni a munkaadók. Nade:


1. a tőkés nem hülye, ha drága lesz, keres magának olcsóbb országot (a hazai is, csak ez még nem kezdődött el)


2. nem csak a konkurenciád ment el a munkaerő piacról, hanem az a még meg nem született generáció egy része is, aki nem fog adót, járulékot stb. fizetni Magyarországon, és ennek hosszú távon beláthatatlan következményei lesznek. Akik meg maradtak, azok többsége olyan szociális helyzetben él, hogy arra nem igazán támaszkodhatunk 20-30 év múlva


3. a migrációs hülye propaganda nem nélkülöz minden valóságalapot. Az ellenzék egyik legnagyobb hibája, hogy erre a kérdésre semmilyen értékelhető választ nem adott, és nem ad most sem


4. a 2/3 egy ilyen választási rendszerrel és egy ilyen ellenzékkel a Fidesz számára elég könnyen tartható

2018. ápr. 21. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
84%
Aki meg kiment az magasról tojik rád és megkeresi a 4-5szörösét mint amit te itthon összekinlódsz.
2018. ápr. 21. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!