Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Bogár Lászlót kilóra megvette...

Bogár Lászlót kilóra megvette a Fidesz és az Echo TV?

Figyelt kérdés
Nagyot csalódtam benne, mint ahogyan korábban Ákosban is. Az ember azt gondolná józan ésszel, hogy aki ilyen művelt, az felül tud emelkedni a politikán, átlát a dolgokon, és nem elfogult, nem köteleződik el egyik párt oldalán sem. Persze most is tisztelem, elismerem a tudását, de már nem tudok rá úgy tekinteni, mint korábban. Egyébként ugyanez vonatkozik Drábik Jánosra is, mert úgy látom, hogy ő is hajladozik a Fidesz irányá
2018. aug. 27. 16:52
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Fidesz irányába.
2018. aug. 27. 16:53
 2/15 anonim ***** válasza:
37%
Ugyanolyan ember mint te, meg én, miért ne köteleződhetne el valamelyik párt mellett? Vagy az nem tetszik, hogy nem a te kedvenc pártod mellé állt, hanem a csúnya, gonosz Fidesz mellett?
2018. aug. 27. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Nincs kedvenc pártom.
2018. aug. 27. 16:59
 4/15 anonim ***** válasza:
49%
Akkor kire szavaztál? :)
2018. aug. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Senkire nem szavaztam.
2018. aug. 27. 17:04
 6/15 belapus ***** válasza:
75%
Pártoktól függetlenül, nyilván van az a "valami" ( általában pénz ), amitől az értelmesnek, műveltnek tűnő emberek képesek ostoba, talpnyalónak tűnő emberekké válni.
2018. aug. 27. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
4%
Ha kivonod a politikát a mondandójából, és az egyértelmű hülyeségeket, akkor igenis mond elgondolkodtató dolgokat, ahogy Drábik is. Csakhát az ellenérdekelt fél imád szalmabábozni, és a saját agyalágyult hülyeségeit Drábik meg Bogár szájába adni..."az űrzsídó gyíkemberek lekemtrélezik a hárpot XDDDDDDDDDDD"
2018. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Fordítva ülsz a lovon. AZ emberek jó esetben rendelkeznek saját véleménnyel. Ezek a gondolatok sokszor kisebb vagy nagyobb részben (nem feltétlenül teljesen) visszaköszönnek egy-egy párt által hangoztatott nézetekben. Ha ez történik, akkor az ember valószínűleg szimpatizálni fog azzal a párttal, esetleg a maga lehetőségei szerint támogatja is azt (ki egy szavazattal, ki nyilvános kiállással).

Tehát ha ő azt gondolja és mondja, amit egy bizonyos párt, (esetleg már akkor is azt gondolta és hangoztatta, mikor az adott párt kommunikációjában ez még nem is volt téma), akkor nem hiszem, hogy a "kilóra megvétel" a megfelelő kifejezés.

Én csak azt nem értem, ha okosnak és szimpatikusnak tartod Bogárt, akkor mi lehet az oka ennek a szimpátiának, ha egyébként szerinted hülyeségeket állít. Vagy ha szerinted okos gondolatai vannak, miért zavar, ha ezek a gondolatok fedésben vannak egy bizonyos párt által hangoztatottakkal? Csak nem valami zsigeri gyűlölet?

2018. aug. 27. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező, lefordítom magyarra amit írtál a kérdésednél.

Te egészen addig tisztelted és elismerted a tudását, amíg ki nem derült (számodra), hogy ugyanazt mondja, amit a fidesz is mond.

Most, hogy rájöttél erre az azonosságra, máris bajod van vele.

tehát neked nem az a bajod vele amit mond vagy amilyen a tudása, hanem, hogy a fidesszel van azonos oldalon.

Számomra ebből az következik, hogy eddig egy szót sem értettél meg abból amit mondott vagy képviselt, mert különben kétséged nem lenne arról, hogy bizony, ő ott van ahol a nézetei szerint lennie kell.

2018. aug. 27. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
#8, arra utaltam, hogyha gyököt vonunk abba, amit mond, akkor igenis érdemes odafigyelni rá. Nem kell mindent elhinni, egy csipetnyi sóval kell kezelni. A lényeget ki kell szűrni belőle, a politikai felhangokat pedig meg se kell hallani. Nem azért kell egyetérteni vele, mert ugyanazt a pártot "szereti", ugyanazt a zenét hallgatja, vagy ugyanúgy mazsolás kuglófot vacsorázik.
2018. aug. 27. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!