Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ti is örültök neki, hogy egy...

Ti is örültök neki, hogy egy olyan vallásos ember az ország emberierőforrás-minisztere, mint Kásler Miklós?

Figyelt kérdés

Szerintem nagyon pozitív lépés volt a kormánytól megválasztani őt ilyen pozícióba, és tetszenek a beszédei, népnevelő felszólalásai is.


Pl. nemrég láttam pár részletet egy beszédéből, amiben emlékezteti az embereket, hogy "Mindannyian bűnösök vagyunk, mind tudjuk milyen mulasztásaink vannak".



2018. nov. 1. 17:02
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
77%

"Mindannyian bűnösök vagyunk, mind tudjuk milyen mulasztásaink vannak".


A Fidesz kormány tagjairól beszél, a lopásokról.

2018. nov. 1. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%
Én nagyon örülök, mert nem az a pojáca tipus, hanem koszos, büdöss, igénytelen. Ami aggaszt, hogy piszkosul el tud lopni hasonló tehetséggel mindent mint orbán!
2018. nov. 1. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
91%
Nekem mindegy hogy vallásos-e, nem attól lesz alkalmas vagy alkalmatlan.
2018. nov. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%
A vallás 2018-ban már nevetséges.
2018. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
93%
A vallásosság nem egyenlő a hittel, láthatjuk hogy ez a Semjén is vallásosnak hazudja magát és mégis lop csal és hazudik, ugyan ez van orbánnal is. Úgyhogy az hogy vallásos semmire nem garancia.
2018. nov. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Koplárovics Béci ***** válasza:
95%
Nem az a baja Kásler Miklósnak, hogy vallásos, hanem az, hogy hülye. És ez nem a vallásosságból egyenesen következő tulajdonság.
2018. nov. 1. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
84%

Nem,nem örülök neki,lásd,Amerikában is milyen agymosó szekták vannak.


A vallás pedig lehetőleg ne fonódjon össze a politikával.

2018. nov. 1. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

"Amerikában is milyen agymosó szekták vannak."


Szóval a 2000 éves Katolikus Egyház egy "agymosó szekta"...

2018. nov. 1. 23:02
 9/11 A kérdező kommentje:

"A vallás pedig lehetőleg ne fonódjon össze a politikával."


Miért? Mert Lenin Elvtárs azt mondta?

2018. nov. 1. 23:08
 10/11 yesyesyes válasza:
100%

Aki Krisztusban valóban hisz, az nem vállal politikai szerepet, ha pedig igen, akkor nincs hite Krisztusban és nem érti az evangéliumot!!!


Annakokáért ha feltámadtatok a Krisztussal, az odafelvalókat keressétek, a hol a Krisztus van, az Istennek jobbján ülvén. Az odafelvalókkal törődjetek, nem a földiekkel. Kol. 3,1-2

2018. nov. 4. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!