Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ahhoz, hogy ki...

Mit szóltok ahhoz, hogy ki kell akasztani a Nemzeti Együttműködési Nyilatkozatot a középületekben?

Figyelt kérdés
[link]
2010. júl. 2. 21:43
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
100%
épül a diktatúra, épül..
2010. júl. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
97%
Jézusmária! Ez már tényleg az ötvenes évek stílusa! Nem sok jóra számítottam a FIDESZ-től, az eddigi lépéseiket pontosan megjósoltam előre. Amikor ezen az oldalon írogattam a választás előtt, hogy totális egyeduralmat vezetnek be, akkor még sokan nekemestek, lepontoztak. Most ez már világos. De egy ilyen baromság még nekem is mellbevágó meglepetés. Mi jöhet még? Ezt már Kádárék sem csinálták, hogy rátukmálják magukat mindenkire ilyen primitíven.
2010. júl. 2. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
75%

Apaaaa...kezdőőőődik!!!

Csak rosszabb ne legyen!

2010. júl. 2. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
55%
Hát én mindjárt disszidálok! Vagy legalábbis komolyan elgondolkozom azon, hogy kimegyek az erdőbe alapítani egy partizánmozgalmat. Sínrobbantáshoz ért valaki?
2010. júl. 2. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
92%
Miért nem lepődöm meg?!
2010. júl. 2. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
53%
Gyújtózsinóros trotilt már használtam. Mit kell kifüggeszteni, és mi az?
2010. júl. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
76%

Soha nem hittem a misztikus dolgokban. Mostanában viszont napról-napra jobban hiszem,hogy csak átaludtam 55-60 évet és újra 17 éves vagyok,és a Rákosi-korszakban élek.

Akkor hallottam naponta,hogy mit akar a nép! Hogy miénk az ország,magunknak építjük,szeretve tisztelt vezérünk, Rákosi apánkkal az élen.

Most már csak az hiányzik,hogy a Nyialtkozat mellé Orbán-vezér és Schnitt képét is a falra akasszuk. Ja és,ha meghalljuk bárhol a neveiket,felállva ,hangosan tapsolva éltessük szeretett vezéreinket.

Várom,hogy Orbán újra rendeljen festményt a kormányáról,hogy kitehesse az Országházban örök mementóúl.

Bár kétlem,hogy lenne festő,aki ne kérné el előre a pénzt érte! Vajon az előző kormányáról készült képért a festő megkapta-e már a 20 millió forintját?

Alalkulóban az egypártrendszer újra,és még rosszabb,mint a Kádár-éra volt.

2010. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
83%

"A XXI. század elsô évtizedének végén, negyvenhat év megszállás, diktatúra és az

átmenet két zavaros évtizede után Magyarország visszaszerezte az önrendelkezés jogát

és képességét."



Muhahahahha... ez de messze lesz még.

2010. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
73%
Áááá,nagyon odavagyok a Fideszért!!!!:) Elfog még itt kerekedni a szemetek a 4 év alatt meglássátok...
2010. júl. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
51%
Komolyan mondom: Egy se ggfej aki ezekre a csírákra szavazott és mind főbelövetném!
2010. júl. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!