Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Mit szóltok ehhez a rossz...

Mit szóltok ehhez a rossz utakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

Ma beszéltem az egyik útépító vállalkozóval.

Kiderítettem tőle, hogy szándékosan nem csinálják meg normálisan az utat, mert ha meg lenne csinálva, akkor nem lenne vele munka, csak kb. 7-8 év múlva.

Így - hogy elrontja és fél évenként kell toldozgatni-foltozgatni - mindig van mit csinálni, és ami a lényeg: munkásonként kap állami támogatást, ami sokkal magasabb összeg, mint amit kifizet a munkásainak, így lényegében abból van pénze, hogy félmunkát végeznek az útjavításkor, nem beszélve arról, hogy rengeteg pénzt megspórol azzal, hogy nem kell bele annyi anyag.


2010. júl. 5. 10:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

természetesen ezt az okosabb emberek tudják, hogy így megy.


kérdés, h az állam miért nem tesz ellene, mert benne van valszeg ő is nyakig. pl amikor orbánék kőbányájából hozzák az anyagot.

2010. júl. 5. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
szerinted a metróalagutat, vagy az új metró tendert miért húzzák? mert így tudnak minél töb zsebet betömni.
2010. júl. 5. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
én kiírtanám az összeset a gcibe, de úgy, hogy szenvedjenek a halálukig!
2010. júl. 5. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
57%
A régebbi utakkal így is lenne munka még évekig anélkül, hogy a most elkészülteket szándékosan rosszul csinálják meg. Szóval ez egy baromság.
2010. júl. 5. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nekem nem mondtál újat, szerintem másnak sem. Egy percig sem gondoltam, hogy a XXI. században képtelenség olyan utat csinálni, ami esetleg évekig nem szorul javításra.
2010. júl. 5. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ezért kéne visszahozni egy 19. századi diktatúrát, lehetőleg császárságot, ahol az ilyesmiért maga a Császár adna ki letartóztató parancsot, ha rájönne, hogy pár ilyen mitugrász miatt nem megy semmi.
2010. júl. 5. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
sajnos ez van! :(
2010. júl. 5. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!