Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ha az elmúlt 8 évben sem...

Ha az elmúlt 8 évben sem tudtunk fejlődni csak csúszni lefelé akkor Magyarországnak milyen reménye lehet még?

Figyelt kérdés
Elzavartuk a baloldalt, az új kormány teljhatalmat kapott, összességében minden eddiginél több adót vetett ki, elmúlt a válság, dőlt az uniós pénz, a világgazdasági környezet tökéletes volt a fejlődésre. Mindezek után a belső állapotok katasztrófálisak, már ott tartunk, hogy az egészségügy nem képes tovább a magyar embereket ellátni, a régió alján vagyunk, érthetetlen.
2019. jún. 2. 17:35
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%

Lehet nem Magyarországról írsz azért nem tudsz róla, de az elmúlt 8 évben RENGETEGET fejlődött az ország és a gazdaság is.


Az emberek jól élnek, boldogok, van pénzük. Minden jobb lett.

2019. jún. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
38%

""Ha az elmúlt 8 évben sem tudtunk fejlődni csak csúszni lefelé""



Hát nem úgy tűnik mintha lefelé csúsznánk. Nem tudom hogyan lehet az évről évre emelkedő fizetéseket, a rekord alacsony munkanélküliséget, az évente 3-4% körüli gazdasági növekedést és a nyolc éve 3% alatti államháztartási hiányt STB... - lefelé csúszásnak nevezni.

2019. jún. 2. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
41%
Érthetetlen? Egyáltalán nem az. Pont úgy teljesít az ország, ahogy az egy fasiszta rendszertől megszokott.
2019. jún. 2. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
33%

"Magyarországnak milyen reménye lehet még?"


Hááát a Gyúúúúrcsány! Legalábbis az EU választások után úgy rémlik, hogy benne reménykedik az a réteg, akik szerint "az elmúlt 8 évben sem tudtunk fejlődni csak csúszni lefelé". Gratulálok!

2019. jún. 2. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
55%
Abban hogy egyszer ki lesz vágva a fidesz.
2019. jún. 2. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
41%

Nem tudom, milyen csúszásra gondolsz.

Én debreceni vagyok, egy multinál dolgozom.

Évről évre jobban keresek, a kollégáim szintén.

Nem politizálunk, nem ilyen jellegű a cég tevékenysége, de a versenyképesség miatt muszáj emelni.

Új adókat én nem fizetek, de azt látom, hogy mindenkinek új kocsi, építkezés, vagy lakásvásárlás, stb.

Azért írtam, hol lakom, mert itt minden eü intézmény fel van újítva, elég sokat járok orvoshoz több intézménybe, mindenféle szakrendelésre, de sehol nincs hosszú várakozási idő.

Politikától függetlenül én sehol nem tapasztaltam, hogy ne tudnának ellátni, vagy bármiből hiány lenne. Biztos voltam idén már vagy 10 féle orvosnál.

2019. jún. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
31%
Talán te is érzékelnél valamit a fejlődésből, ha nem egész nap a kocsmapultot támasztanád meg a balos fórumokat olvasgatnád, mint a hozzád hasonló besavanyodott figurák.
2019. jún. 2. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
63%

6# miért hazudsz?

Debrecenben a Bartók Béla utcai Kenézy kórházban feküdtem néhány hete. 8 ágyas szobák vannak, folyosón közös wc és zuhanyzò. Lepukkant, ezer éves és koszos volt minden. A zuhanyzó konkrétan egy rozsdás cső volt, amiből jött a víz. Nagy betűs Balkán.

A szobában a szekrények úgy el voltak rozsdàsodva, hogy kinyitni sem tudtam hogy berakjam a cuccaim. A Kenézy nagy része ilyen, az osztály ahol voltam végig putri.

A klinika valóban felújìtott, de a nagy oti és a Kenézy rohadtul nem, úgyhogy ne hazudj kérlek, nincs minden felújítva.

2019. jún. 2. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
28%

Nem hazudok, ahol én voltam - sok helyen - az mind fel volt újítva.

Te most őpont egy olyan részen voltál, ami nem, de ez nem egy 1 éves folyamat.

Állítsd le magad, te biztos hazudsz, de én biztos nem.


Attól még, hogy a hozzád hasonlók lepontoznak, ez mind igaz, a fizetésemelés, a lakásvásárlások, nem kell ehhez semmilyen párthoz tartozni, hogy lássa az ember. Csak itt ebben élitek ki magatokat, hogy lepontoztok mindenkit. Tán ti is ugyanannyit kerestek, mint 10 éve? Akkor veletek van a baj.

2019. jún. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Olyan, mintha ez elég lenne nekünk...
2019. jún. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!