Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » A 444, index stb oldalak...

A 444, index stb oldalak miért ennyire részrehajlóak?

Figyelt kérdés

Ha nem budapesti egyetem kutatói érnek el sikert, arról miért hallgatnak? Az alábbi hír pl csak ezeken az oldalakon jelent meg. Az index, 444, Mérce, RTL Klub stb egy k... szót nem írt róla. Tényleg ennyire feltűnően kell úgy tolni a budapesti egyetemeket, hogyha a vidéki egyetem orvosprofesszora ér el sikert, azt inkább elhallgatják, hogy minél kevesebb ember tudja meg a magyar sikert, mert nem budapesti?

[link]

[link]

[link]

[link]



2019. jún. 30. 18:11
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Mert soros parancsát teljesítik, ami a magyar nép lejáratása.
2019. jún. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azt nem hiszem, mert az ELTE, SOTE, BME sikerei 5x körbemennek (pl pár hónapja a joghallgatók versenye vagy most ez a cikk ( [link] amivel nincs is gond. Ezeket is meg kell írni, büszkeség a magyaroknak. Én azt nem értem, hogy azt miért nem írják meg, mikor nem budapesti egyetem sikeres? Ugynúgy magyar siker.
2019. jún. 30. 18:17
 3/6 anonim ***** válasza:
67%

Nem hinném, hogy „részrehajlás” meg a budapesti egyetemek „tolása” miatt. Rengeteg hír, értesülés közül kell válogatni nap mint nap; ez lehet hogy valamiért elkerülte a figyelmüket, vagy ha nem is, akkor úgy gondolták, hogy egyelőre még nincs konkrét gyógyszerről szó, és ezért nem írtak róla.

„A pécsi, budapesti és liverpooli kutatók most megjelent közös cikke azonban konkrét terápiás lehetőséget is felvázol, amely akár pár éven belül segíthet enyhíteni a rendkívüli szenvedést okozó tünetegyüttest.”– ugye észreveszed, hogy még minden csak feltételes módban van?

2019. jún. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
67%
A szívinfarktus rizikóját becslő eljárás már egy kész metódus, alkalmazható a gyakorlatban (ha jól értem a cikket): [link]
2019. jún. 30. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
69%
Itt már valakinek súlyos index, 444 stb meg Budapest fóbiája van, ha ez a kérdés komoly. Bár nekem elég trollszagúnak tűnik.
2019. jún. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Rohadjanak meg! Miért nem írnak a napi ügyekről, amik Makaóban történnek?? SOROS!!!
2019. jún. 30. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!