Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az MSZP és a FIDESZ mikor...

Az MSZP és a FIDESZ mikor tűnik már el a parlamentből?

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 12:13
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
43%
Szerintem a fidesz most végleg bebetonzta magát azzal a döntésével hogy szembe megy az ájemefel. Mostmár énis támogatom őket pedig mániákus fideszgyűlölő voltam.
2010. júl. 19. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
38%
Én szociáldemokrata vagyok, és ahogy telnek a napok és nézem a híreket egyre inkább az leszek. Sok hülye bedőlt a kapitalista Orbánnak és még mindig nem esett le nekik a sok hazugság, még mindig hisznek.xd
2010. júl. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
22%
Én csak mától. Régebben én írkáltam mindig a rühes fidesz hozzászólásokat. De most nagyot nőttek a szememben.
2010. júl. 19. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
Második, és te szocdem létedre kire szavaztál?
2010. júl. 19. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
66%
A kérdésre a válaszom: sose. Az MSZP újabb transzformációt ölt (sokan azt majd fogják hinni, hogy ez nem az mszp. Mellesleg valamikor a választás után szó esett erről (asszem "új baloldal" vagy valami ilyesmit emlegettek), a Fidesz meg még marad. Ha esetleg mégsem akkor szétesik és a Jobbikba, az átalakuló MSZP-be, vagy esetleg lesz egy másik jobbközép párt, vagy netán arcot vált az MDF. Anno a régi MDF ből lett ilyen nagy párt a Fidesz (eredetileg liberális volt és az SZDSZ-hez állt közel) is. Szal sem az MSZP sem a FIDESZ nem tűnik el, csak átalakul.
2010. júl. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
21%
Amúgy én a Fideszre szavaztam.
2010. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
10%

második vagyok


arra a pártra ami a legközelebb áll, a szociáldemokrata eszmékhez


Az MSZP-re, de ha lett volna Kommunista Munkáspárt akkor arra, csak arra még nem érett meg a világ

2010. júl. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
90%
Miért tűnnének el? Majd ha nem szavazza be őket a nép. Be fognak jutni minden választáskor, legalábbis a következő néhány évtizedben.
2010. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 Voltaire ***** válasza:
41%
Majd ha a választók úgy döntenek. Per pillanat ez a két legerősebb párt az országban.
2010. júl. 19. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
27%
MSZP 3x emelte a nyugdíjat és a családi pótlékot is jócskán felemelte. Jobb lett voln lassan minden de Amerika váslága betette a kaput! MSZP veszte és FIDESZ győzelem lett a vége...
2010. júl. 19. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!