Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi volt a Fidesz célja a...

Mi volt a Fidesz célja a tegnapi tüntetéssel?

Figyelt kérdés

Szerintem a DK és a Jobbik szavazóit megnyerni és elbizonytalanítani.


Aki a DK-ra szavazna 2022-ben hátha nem megy szavazni. Nekik a Fidesz nem annyira opció, sokan egy másik ellenzéki pártra szavaznak majd.

A Jobbik szavazókkal többet nyernek. Közöttük szerintem sok a billegő, akik a Fidesz-Jobbik kettős között bizonytalankodnak.



2020. jan. 31. 11:55
1 2
 11/17 Micimacko67 ***** válasza:
26%
9-es, beakadt a lemezjátszó tűje nálad?
2020. jan. 31. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
54%
A Fidesz minden ürügyért lehajol, hogy vergődhessen egy jót. Tegnap gyűlölettel erősen megtelt szívvel tüntettek egy jót a gyűlölet ellen! :D
2020. jan. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

szvsz a fideszes szavazók értelmesebb része is érti miről beszélt Niedermüller. Ők azért tudják mi van a tüntetés hátterében, ami egy részük szerint jó amennyiben segíti a Fideszt két év múlva, más részük meg elpártol tőlük. De gondolom jól kiszámolták, hogy többet nyernek, mint veszítenek.


Egyébként én tegnapig nem is hallottam a Niedermüllerről. 2018-ban a Momentum és LMP között vacilláltam, már nem is emlékszem melyikre szavaztam, de a többi ellenzéki párt is fent volt a listámon, az Mszp és jobbik kivételével. A DK-nál a pártelnök személye zavar(t), ahogy a Momentumnál is. Gyurcsánynál inkább a képességeiben nem bízom, mintsem az igazmondásában. Fekete-Győr esetében az Origós vegzálás és az atomerőmű-napelem tévelygése volt mínusz pont. Egy felszólalásában "Nem félünk, nem félünk" kiabálásával sem tett jó benyomást. Bammeg ki fél? Észérveket nem nagyon mondott, csak az érzelmekre próbált hatni.


Ami pedig a Fideszben zavar:

Az eltűrt és támogatott korrupció. Orbán korábban tudhatott a Győri korrupcióról, miért nem tett rendet akkor? Borkait már régen Dézsire kellett volna cserélnie, csak úgy gondolta Borkai korrupciója belefér, Dézsi pedig nem elég hű pártkatona.

A sajtó eltiprása, ha jól kormányoznának mi szükség rá? Fideszes politikus nem nyilatkozhat ellenzéki médiának? Fideszes médiában pedig nincs helye ellenzéki szavaknak? Ha mégis megszólalhatnak lásd Karácsony interjú...

Hát köszönöm, de 89-ben elvileg rendszerváltás történt! Lehettek volna egy valódi demokratikus párt ehelyett egy új Mszmp és Kádár János! Két év múlva biztosan a Fidesz ellen szavazok, majd kiderül hogy melyik ellenzéki pártra.

2020. jan. 31. 14:18
 14/17 anonim ***** válasza:
60%

" mindentudó99 nevű felhasználó válasza:


Figyelemfelhívás hogy a magyargyűlölet nem jó út"


Aki nem keresztény,nem heteroszexuális az is magyar.

Már eleve is a gond,hogy ezek az emberek kisajátítják maguknak a nacionalizmust.

2020. jan. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
25%

A "képződmény" szó,nem negatív.


Persze a buta,tanulatlan emberek lehet nem ismerik ezt a szót.

2020. jan. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
58%

" Persze a buta,tanulatlan emberek lehet nem ismerik ezt a szót."


Te meg ezek szerint azt nem, hogy negatív értelmezésben is lehet használni. Lehet kevesebbet kellene másokat tanulatlannak titulálnod!

2020. jan. 31. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nem lehet fidesz felé billegetni, akinek egy kicsit is szimpatikus a jobbik. A DK-s szimpatizánsokat sem lehet kimozdítani a liberális "adózzon többet a gazdag" gondolkodásból.

Ha érdekel elmondom mi volt a tegnapi fidesz tünti. Pávatánc.

2020. jan. 31. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!