Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Hegedűs Tamás (a Jobbik...

Hegedűs Tamás (a Jobbik frakcióvezető-helyettese) korábban az SZDSZ-nek és a Hitgyülinek is a tagja volt! Nyikos László MSZMP-s volt! Hol van itt a "tiszta szív és múlt"?

Figyelt kérdés
Milyen jogon ítélik el a többi pártot, amíg náluk is vannak mutyisták?
2010. júl. 23. 16:02
 1/10 A kérdező kommentje:
válasz nuku! gondoltam-.-
2010. júl. 23. 16:11
 2/10 anonim ***** válasza:
85%

Nesze


[link]

2010. júl. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A 16.16. által adott link teljesen magyarázza ezt a helyzetet. Én egyébként se szeretem, hogy előrángatnak valakit azért, hogy mit csinált tinikorában vagy kicsivel az után. Kevés olyan ember van (és többnyire az is hazudik), aki már kész világnézettel, erkölcsi alapokkal, politikai hovatartozással jött a világra, vagy óvodás kora óta ugyanazt képviseli. Egy fiatalember útkeresésének, szocializációjának természetes része, hogy olyan közösségekhez (is) csapódik, akiket később nem vállal, vagy azért, mert a közösség megváltozott, vagy azért, mert ő változott meg, ő lát másképp bizonyos dolgokat, vagy mindkettő. Nincs ebben semmi különös, sőt ez a természetes. Hegedűs Tamás ezt jól leírta.
2010. júl. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Most mit vártál? Magyarországon a politikai osztály tagjai egy kutya kölykei. Secko jedno, hogy szegfűt tűznek a gomblyukjukba, jaffaszörpöt isznak, Bolygó Kapitányát játszanak vagy Nagymagyarok. Sza.rházi az összes.
2010. júl. 23. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A fidesz meg az mszp pedig a megtestesült bölcsesség igaz ? :D
2010. júl. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Előző vagyok.

Vona helyében már kirúgattam volna...(vagy a jelentkezésekor utánanézettem volna, és fel sem veszem a pártba)

2010. júl. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"ne személyeskedj! válasza:


a jobbik egy bohócpárt."


Ki is az aki személyeskedik állandóan?

2010. júl. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
a linked mit sem változtat azon a tényen, hogy egy magát új erőnek tituláló párt volt kormánypártiakat, a hatalom eddigi birtokosait ülteti be a soraiba!
2010. júl. 23. 20:16
 9/10 anonim ***** válasza:

1. "Nyikos László MSZMP-s volt"

Megmondanád, hogy a rendszerváltás előtt mennyi lehetősége volt a politikai pályákon az embereknek(megsúgom egy)?


2. "Hegedűs Tamás (a Jobbik frakcióvezető-helyettese) korábban az SZDSZ-nek és a Hitgyülinek is a tagja volt"- Nekem meg kiskoromban sötétkék volt a szemem. Mussolini szindikalista volt mielőtt fasisztavezér lett. Pál a keresztényeket üldözte mielőtt nem tudom hány napra megvakult. A fidesz annak idején liberalista párt volt csak már ez a szerep foglalt volt és imidzset váltott. Jimmy Carter asszem mezőgazdaságban dolgozott mielőtt elnök lett. A dolgok változnak, inkább dicsérned kellene azért, mert átállt még időben(mert érdemes figyelned a belépés és a kilépés dátumát is). Te még nem jöttél rá soha, hogy rossz helyen vagy és nem álltál át a jó helyre?

2010. aug. 8. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
nem
2010. aug. 10. 03:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!