Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi a véleményetek arról,...

Mi a véleményetek arról, mikor pártpolitikusok csinálnak tragikus esemenyekből hatásvadász zenei aláfestéssel kisfilmeket?

Figyelt kérdés

[link]


Ez az egész történet szörnyű, és az egészségügyet át kell szervezni, és nem is baj ha az ellenzék támadja ezzel a kormányt, de nekem izléstelenek ezek a videók (ahogy jár kel benne a politikus meg az akusztikai aláfestés).



2020. máj. 22. 15:10
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
62%

Nem írtál le semmit. A VÉLEMÉNYEDET írtad le hogy SZERINTED Kásler jól szórakozik valamin. Ellenben azt állítottad, "Ahogyan azt a Parlamentben is volt pofája kijelenteni.", vagyis hogy mondott valamit.

MIT MONDOTT? Mi volt a kijelentése, AMI ALAPJÁN te úgy véled hogy jól szórakozott mások halálán?

Vagy leírod rendesen, vagy maradjunk annyiban hogy kamu az egész, nem mondott semmit, nem jelentett ki semmi olyat amiből ezt lehetne levonni és ez csak a te képzelgésed!

2020. máj. 23. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Én is közbe szólok, ha lehet:


Tényleg mondta, hogy "jól szórakozik rajta". Pont élőbe néztem azt a parlamenti közvetítést. 2-3 hete volt talán?

2020. máj. 23. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:

#12 Valami volt, de micsoda? Mit mondott, mikor és mire mondta.

nagyon nem ugyanaz ha kijelentem hogy nagyon szórakozom azon í kínlódáson amit itt egyesek csinálnak a járvány miatt - vagy ha azt mondom nagyon szórakozom a járványon!

2020. máj. 23. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:

[link]


2:55 környékén van Kásler válasza.

Nem tudom, ki hogy van vele, egyrészről jó, hogy ezek elhangzanak a parlamentben, de ha Bangóné lenne hatalmon abban nem lenne sok köszönet. Annyi furcsaságot művelt már...

1. Kettős állampolgárság elleni plakátokon szereplt

2. Mikor rákérdeznek választás előtt, hogy beengedné-e migránsokat, azt mondja, hogy választás után megválaszolja kérdést.

3. Patkányozós történet: Mikor a riporter visszakérdez, hogy mi az áthallása a patkányozásnak, azt mondja "mindenki értse, ahogy akarja"

Tehát nem ad egyenes választ.

4. Földön fetrengés és "Kapcsold ki a kamerát"


Nem tartom valószínűnek, hogy ha ő meg a csapata hatalomra jutna, akkor az egészségügy vagy akármilyen terület az országban jobban teljesítene.

Nála azért vannak "élesebb kések" és egyenesebbek is az ellenzékben.. meg az országban is.

2020. máj. 24. 00:34
 15/22 anonim ***** válasza:

#14 Köszi. Meg is van hogy mit is mondott Kásler.

Szó szerint ezt mondta bangóné felszólalására reagálva - neki:

"Képviselőasszony kétség kívül konzekvens. A két havonta ismétlődő monnyonle, monnyonle, ismételten elhangzott. Igaz történetekkel tetszett szórakoztatni a parlamentet, bár a történet ennél sokkal de sokkal - ne tessék ordítani, én nagy türelemmel önt végig hallgattam....."

Hogy ebből valaki olyat hozzon ki hogy Kásler azt mondta, hogy "jól szórakozik mások halálán", ahhoz nem kis elmebajnak kell lennie.

2020. máj. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%

Nem kedvelem Bangónét,sem azt,hogy ilyen tragédiákat felhasznál a saját javára ,de azért valljuk be, a családtagoknak nincs sok lehetősége,ha nyilvánosságra akarják hozni és tenni ellene,hogy ilyen megtörténhessen. Mégis hol adnák le,az m1en ? Vagy az origo lehozná esetleg ?

most az idióta Bangónét félre lehet tenni ,és válaszolni arra,rendben van e,hogy ilyen állapotban van az egészségügyünk ?És ne gyertek könyörgöm gyúrcsánnyal,sorossal,a migráncsokkal,meg 2006 tal,csak válaszoljatok arra ,rendben van-e ,ha ma Magyarországon, 2020ban olyan emberek halnak meg ,akik megfelelő kezeléssel meggyógyultak volna és 40-50 évet is élhettek volna.

Nem ez a nő az egyetlen ,a koronavírus előtt is számtalan ilyen történet volt .

Szóval engem nem érdekel se bangóné se gyurcsány se a DK ,csak annyi,hogy ezek az emberek valahol szót kapjanak,akik igazsságot követelnek,és felelősöket keresnek a szeretteik haláláért,teljesen jogosan .

2020. máj. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
70%
Egy ember halálának történetére úgy reagálni, hogy "igaz történetekkel tetszett szórakoztatni a parlamentet"? Milyen szórakoztatásról van szó? Káslert négyhetente egyszer lehet TALÁN szembesíteni azzal, hogy mi folyik az országban, amikor méltóztatik befáradni a parlamentbe az azonnali kérdések órájában, mivel muszáj neki, de a kötelező kérdés megválaszolása után ki is vonul rögtön. Jó, amikor Orbán bent van, akkor ő is bent marad. Ciklusonként egyszer. Ne vicceljünk már.
2020. máj. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:

Itt egy újabb anyag.

[link]

2020. jún. 8. 07:20
 19/22 A kérdező kommentje:
Mindhárom videónál szigorúan kint van a pártlogo.
2020. jún. 8. 11:31
 20/22 anonim ***** válasza:

"Igaz történetekkel tetszett szórakoztatni a parlamentet,"



"Hogy ebből valaki olyat hozzon ki hogy Kásler azt mondta, hogy "jól szórakozik mások halálán", ahhoz nem kis elmebajnak kell lennie."


"szórakoztatni".


Megválaszotlad a kérdésed. Más egyéb?

2020. jún. 8. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!