Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az orvosok milliós béremelését...

Az orvosok milliós béremelését a költségvetési hiány elengedésének árán is végre kell hajtani?

Figyelt kérdés
Hitelből? Mi meg csak fizessünk?

2020. okt. 9. 18:39
 1/9 anonim ***** válasza:
90%

Mégis milyen orvosoknak emelik milliókkal a fizetését? És ki mondta, hogy hitelből teszik ezt?


Koordináld össze a kérdésed a többi száz orvost irigylő kérdéssel, amikben az a probléma, hogy az Isten pénzét is ki kell fizetni az orvosoknak hálapénz címén.

2020. okt. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

A költségvetés deficites lesz, hiány lesz benne. Amit hitelből finanszíroznak.


Betiltani a magánpraxist, amivel az orvos a betegeket zsarolja!

2020. okt. 9. 19:05
 3/9 anonim ***** válasza:
93%
Ingyen megvizsgálnak a pszichiátriai klinikán, gyanítom bent is tartanak amíg meg nem gyógyítanak. Nem kell elmenned magánba és hálapénzt sem kell majd adnod nyugi.
2020. okt. 9. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Az ápolók és egyéb dolgozók sokkal jobban megérdemelnék a fizetésemelést. Kapnak ők is -már aki-, de a ma már igen gyenge és pénzéhes magyar orvosok aránytévesztésben vannak. Nem is kicsiben
2020. okt. 9. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
A költségvetésben ez alig lesz tétel.
2020. okt. 9. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%
Mostmár napi egy alkalom helyett többször is feldobod a témát? 🙄
2020. okt. 9. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
70%
Tudom én inkább a focistáknak adnál a havi 5 milla mellé még ötöt. Azért csak fontosabbak mint az orvosok.
2020. okt. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
orvos vagy focista egy kutya. mindegyik túl van fizetve és beképzelt. szakmájában Magyarországon egykoron mindegyik kiváló volt, most már csak léhűtők. Pénzéhesek.
2020. okt. 9. 20:18
 9/9 anonim válasza:
89%

Lehet hogy pénzéhesek és bunkók, de szükségünk van rájuk. Mármint az orvosra, nem a focistára.


Igen az ápolók végzik nagyrészt a piszkos munkát, de ők akkor tudnak segíteni, ha eltört a lábad, ha tüdőtranszplantàcióra van szükséged (mint nekem volt), hajadra kenheted az ápolókat, mert ő nem tudja kicserélni a szervedet.


Igaz, nem tisztalelkűek annyira az orvosok mint a papok, de ha a halálos ágyadon fekszel, segítenek.


Vegyük a mostani szituációt, itt a vírus és addig rendben van, míg nem kell komolyabb dolgokat csinálni veled, de utána csak az orvos segít.


Sok mindenki megérdemelné a fizetésemelést. Az eladótól kezdve, a mérnőkön át az ápolókig, de most nem az a kérdés, hogy ki kérdemli meg, hanem hogy kire van szükségünk. Az pedig az orvos!


Itt kell tartani őket Magyarországon, amit pedig csak pénzzel lehet. Nem szabad őket elítélni, pontosan azért mennek ki ők külföldre (ahol nincs hálapénz), hogy jobb életet élhessenek és ne egyfolytában ócsárolják őket.


Azért pedig, hogy kikövetelik a pénzt az ember kezéből, kettő dolog miatt hazugság. Az egyik hogy nem csak ők vannak benne a külön pénzben hanem pl. a postások is, aki nyújtja a markát. Másik indok pedig, hogy rengetegen nem várják el. Nekem a tüdőm miatt egy tucat orvossal volt kapcsolatom, akik soha nem jegyezték meg, háláljam meg nekik. A végén a kezelő orvosom kapott tőlem egy gyönyörű rajzot (grafikus vagyok), aminek semmi értéke nincs. Ezen kívűl semmi nem érte a markát.

2020. okt. 10. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!