Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi lesz Hadházyval? Lesz...

Mi lesz Hadházyval? Lesz saját pártja vagy mi?

Figyelt kérdés
Nincs benne az ellenzéki „összefosásban". Gondolom kilökik maguk közül, mert kiborította a mutyis bilit. Akkor így kiesik a parlamentből 22-ben?

2020. okt. 17. 11:40
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Addig marad hiteles amíg nem áll össze egyik rablóbandával sem.

Ha 22-ben függetlenként nem tud bejutni akkor kiesik.

2020. okt. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Tippre Tolna 1-ben indítják majd függetlenként.
2020. okt. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2-es, függetlenként hogy juthatna be? Tényleg ennyire nem ismered a választási rendszert? :D Igazi ellenzéki vagy, világodat se tudod! Ha meg független, de az ellenzéki összefosás támogatja, akkor összeállt a rablóbandával :D :D
2020. okt. 17. 13:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

#3/3

Fussunk neki ennek mégegyszer, mert nem igazából érted a dolgokat. Független jelöltet arra értik az országgyűlési választások egyéni kerületeiben, akiknek nincs pártjuk. Pl. Dr. Mellár Tamás '18-ban nyert Baranya 1-ben függetlenként, de az MSZP, DK, PM mögötte volt és a Fidesz, Jobbik, Momentum, LMP meg nem. Őt hivatalosan a statisztikákban "független országgyűlési képviselőként" jelölik meg.


Én arra céloztam abban a kommentben, hogy Hadházynak sem lesz pártja '22-ben szerintem, de az ellenzék valószínűleg beáll mögé Tolna 1-ben, mert '14-ben és '18-ban is ott indult Hadházy és minden bizonnyal '22-ben is megpróbálja.

2020. okt. 17. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

4# valaki lehet tényleg független. Pl ha az adott szavazókörzetben ismert, elismert személy. Akkor semmilyen párttamogatás nem kell. Sőt, kifejezetten jó alternatíva lehet a pártokból kiábrándult szavazóknak.

Hadházy Szekszárdon ismert személy, de abszolút nem elismert és kedvelt. Neki szüksége lenne az ellenzéki Összefogásra, de mostani események után ez nem biztos, hogy meglesz.

Mondjuk én nagyon remélem, hogy semmilyen módon nem jut mandátumhoz.

2020. okt. 17. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

#5/5

Hát, előző válaszátosokon a 2. legnépszerűbb jelölt ő volt. Más kérdés, hogy a Fidesz 50% feletti eredménnyel győzött, de jobb híján szerintem nála maradnak majd.

2020. okt. 17. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Süllyed a hajó!
2020. okt. 17. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"de mostani események után ez nem biztos, hogy meglesz"


- szóval te azt gondolod, hogy ha egyszer egy házaspár emelt hangon vitázik egymással, akkor a jövő héten egész biztosan már az ügyvédek egyezetnek a válásról? ennyire ne legyünk már naivak!


- még az erős kézzel fegyelmezett fideszben is voltak egymásnak beszólongatások =nyilván nem Kádár Viktor elvtársra gondolok)

2020. okt. 20. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Épp ma jelentették be az ellenzéki pártok, hogy nem mennek Hadházyval tüntetni, mert az ellenzéki pártoktól nagyon független (!!!) SZFE-s tüntire mennek. Azt hiszem ez elég egyértelmű :D
2020. okt. 20. 21:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!