Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha most vasárnap lennének a...

Ha most vasárnap lennének a választások, te melyik listára szavaznál?

Figyelt kérdés

2021. ápr. 21. 22:16
1 2 3
 21/28 A kérdező kommentje:
#20 Mert nem jelentette be, hogy a pártja elindul a választásokon.
2021. aug. 5. 20:17
 22/28 anonim ***** válasza:
18%
20# Soros György mindenhol ott van!
2021. aug. 7. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim válasza:
34%
Csak a kutya párt! 😉
2021. aug. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 Tanksapka21 ***** válasza:
11%
Amíg Vona Gábor vezette a Jobbikot, addig hittem bennük! A néppártosodás nem riasztott el, de amit képviselt a Jobbik az összeférhetetlen a Gyurcsányékkal! Egy összefogás győzelem szerintem nem működne a belharcok miatt, ami előrehozott választást, egy kitöltetlen ciklust jelentene a meglévő aparátusok lebontásával! Azaz elpocsékolt időszakká válna. Mindenkit az zavar, hogy emberek gazdagodnak meg pl Lölő és/vagy lopnak! Előtte is loptak! Postabank, Tocsik ügy stb. Most egyenesben van a magyar gazdaság és kiszámítható! Az Szja terve stb ad egy hatalmas versenyelőnyt Európával szemben, így a fezárkózás megindult! Jobboldali pártot választok!
2021. szept. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
60%
Az összefogásra. Mondjuk a lila momentum nélkül. Nem is értem a Fegyőrt hogy engedték ki a színpadra.
2021. okt. 24. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
39%

Más választás nincs, csak ezek?

Ha lehetne online szavazni, akkor az összegagyogásra (ellenzék),

de nem fogok szavazni menni. Nem érdekel az egész. Kimaradok az egész mocskos magyar politikából. Az életembe konkrétabban úgysem szólnak bele, akármelyik is győz. Meghagyom a többieknek a döntés jogát, akik hosszú távon tervezik Magyarországon élni. Én nem.

2021. okt. 25. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
70%
Csak egy kérés: aki egyiket sem választaná, ne rajzoljon áprilisban f@szt a szavazólapra, mert megkapjuk még négy évre...
2021. okt. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
16%
Az összefosásra. Kesztyűs kézzel, orrot befogva, mert büszke jobboldali, konzervatív, keresztény, heteroszexuális férfi vagyok, de ezt a kormányt le kell váltani.
2021. dec. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!