Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek a magyar nép...

Szerintetek a magyar nép miért elégszik meg ezzel a kis morzsával, amit a fidesz nyújt?

Figyelt kérdés
Amerikában nem tetszett nekik Obama le cserélték Trumpra, Trumpot is le cserélték a következő választásnál! A magyar nép meg megelégszik egy zsák krumplival meg nyugdíj prémiummal? 12 éve nem jobb, mint a Gyurcsány kormányzása alatt! Sőt! A házak ára duplájára emelkedett. A CSOK-ra se mindenki jogosult, nem sok család tudta felvenni. A kenyér ára 400ft a benzin 480ft a családi p. 12.000ft (az maradt) a munkahelyeken pont hogy karácsony előtt zavarják el az embereket! Miért nem tud úgy gondolkodni a magyar nép, hogy most szavaznak az MZP-re és ha nem tetszik 4 év múlva újra le cseréljük? Válaszaitokat előre is köszönöm! Szép napot nektek!

2021. nov. 12. 11:42
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
42%

#7

Agymosott, betanult, demagóg propaganda ON.

2021. nov. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
37%
Hát a kormány épp most maximálta a benzin árát, ennél rosszabbul aligha időzíthetted volna ezt a kérdést. :) Amúgy én nem kapok se nyugdíjprémiumot, se krumplit, mégis a Fideszre savazok. Mert a másik oldalnak se a politikusai, se az ideológiája, se a tervezett lépései nem tetszenek. Emlékszem, mi volt 2002 és 2010 közt, s nem adok nekik még egy esélyt. Ennyi. Ja, és MZP egy unszimpatikus agresszív eszelős.
2021. nov. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
38%

nem akarok bunkó lenni, de az átlag magyarnál butább, lustább emberrel még sehol sem találkoztam.


sztem mindent elmond erről a népről, hogy 11 év orbáni szabadrablás után még mindig képes gyurcsácsonyzni meg nyígni, hogy neki nem szimpi MZP, a "másik oldal sem lenne jobb, fúj LMBTQ".


Orbán pont azt használja ki, h a magyarok kb. 80%-a egy nagyszájú, nem túl eszes átlag proletár, aki még gondolkodáshoz is lusta.


szted hány fideszes emlékszik arra, h anno Orbán ellenzékben mit is mondott, mikor felkúszott a benzin ára?


"A magyar nép meg megelégszik egy zsák krumplival meg nyugdíj prémiummal?"


történelmi előzmények + borzasztó oktatás, normális nevelés hiánya stb.


az sem véletlen, h ebben az országban van az egész EU-ban a legtöbb dagadt ember.

2021. nov. 12. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
84%

"Amerikában legfeljebb 2 ciklusa lehet egy elnöknek, utána mindenképp le kell váltani"

Itt is az kellene.

2021. nov. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
18%

#14 Nem kellene.

Értem én, hogy már semmi más kiutat nem láttok, csak hogy megtiltjátok Orbánnak, hogy a pártja élén indulhasson neki a választásnak, de szimplán csak kellene végre találnotok valakiket, akik csak megközelítően el lehetne hinni, hogy nem fogják teljesen tönkretenni az országot.

Meg kellene nyerni a választásokat - de látom te is érzed, hogy ezzel az ellenzékkel nem is érdemes.

2021. nov. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
69%
15-ös, ha korlátozva lenne, legalább megpróbálnának teperni egy kicsit. De nekem az is jó lenne, ha 4 év helyett 2 évig tartana egy ciklus, talán dolgoznának is valamit az adóforintjainkért.
2021. nov. 12. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
64%
Se Fidesz, se MZP, nekem a Mi Hazánk jöhet csak szóba.
2021. nov. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
59%
Orbán 50 milliárd Euró hittelt vert a nyakunkba és ha nyer akkor még 150 milliárdot fog a nyakunkba verni, lölönek meg 1000 milliárd vagyona lesz.
2021. nov. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!