Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Szerintetek is le kell mondani...

Szerintetek is le kell mondania Kövér Lászlónak a nyilatkozata miatt, ahogy ezt az egész ellenzék követeli?

Figyelt kérdés

Itt a cikk - szerintem ez mát tűrhetetlen, amit ez az alak megengd magának:

[link]



2021. nov. 27. 23:35
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
37%

#10 "Konkrétan: lesz@rom a 4 es utólagos magyarázkodását!"

Vagyis nem érdekel téged hogy valójában mi hangzott el, neked elég hogy leírt valamit a propaganda médiád és elhiszed, hiába teszik eléd a valóságot.

Értem.

2021. nov. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
14%

#12 Fogd már fel hogy NEM KELL MAGYARÁZNI!

Leírtam hogy HAZUDTAK és NEM MONDOTT ILYET!

Ez nem magyarázat, ez cáfolata egy hazugságnak amihez te ragaszkodsz mert nem érdekel az igazság mivel azon nincs semmi felháborodni való.

2021. nov. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
69%

12 - Te leírtad, hogy hazugság???

És kinek hiszed magad, hogy ex-katedra ide jössz holmi művi magyarázkodással?

Egyetlen érvet mondj, amiért el lehet gondolkodni azon, hogy te nem hazudsz!

2021. nov. 28. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
50%

#13 Kitörölték azóta azt a 12-est amire írtam a válaszomat. Nyilván valaki jelentette és az oldal felelősei is látták, hogy mekkora butaságot írt le. Vagy maga a kérdező volt.

Mivel betettem a szó szerinti idézetet Kövértől és az nem egyezik azzal amit a kérdező meg az a cikk leírt amire hivatkozott, egyértelmű hogy hazudtak.

Nem hiszem hogy ezt értelmes embernek nagyon magyarázni kell.

2021. nov. 28. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
73%

14: de hiszen ott vannak a kérdező által idézett cikkben Kövér hangjával a szövegek!

Mit nem lehet ezen érteni?!

Ki az a hülye, aki neked elhiszi egyetlen szavadat is, amikor meg hallja Kövér mocskait?!

Térj már észhez!

2021. nov. 28. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
23%

#15 Te teljesen hülye vagy?

Meghallgattad egyáltalán mi van azon a hangfelvételen? Pontosan szó szerint az van benne amit már be is másoltam - de ide teszem neked még egyszer:

"A magyar politikai osztály egyik része önrendelkező államban és öntudatos nemzetben gondolkodik, ilyenben hisz és ilyenért dolgozik, a politika másik része pedig az önfeladó állam és önmarcangoló nemzet politikai hagyományának jegyében cselekszik. Én ezt a politikai helyzetet tartom a legveszélyesebb nemzetbiztonsági kockázatnak, amely Magyarországot fenyegeti."

Szó szerint ezt mondja, ez van a videónál feliratban is és ehhez képest állít hazugságot a portál.

Ezt írják a cikkben és EZ a hazugság: "Hangfelvétel bizonyítja: Kövér László az ellenzéket tartja a legnagyobb nemzetbiztonsági fenyegetésnek".

De még magában a cikkben is le van írva ugyanez, csak a kérdezőhöz hasonlók - meg te is - csak a címig juttok el.

2021. nov. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
41%

Akkora bőszmeséget követtek el, hogy Szent István forró ólmot öntene a fülükbe.


Föl sem fogjátok hogy mekkora veszítenie valója van a Fidesznek az Alkotmányos puccs miatt 2011.01.01.


Ez nem gyerekjáték!

2021. nov. 28. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
84%

Valóban rengeteg vesztenivalója van a Fidesznek, mint minden tolvajnak, akit sok ideig hagytak futni...

Biztos, hogy körömszakadtáig fognak küzdeni a hatalomért, de hát mindegyik nemzetrontó ezt tette - aztán az ország felszabadult!

Itt is ez lesz!

2021. nov. 28. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
16%
Szerintem nem, azt mond amit akar
2021. nov. 28. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Bíróság mondta ki: Kövér László cenzor!

Azonnal takarodnia kell!!!

2021. dec. 2. 21:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!