Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Két farkú kutyapárt miért...

A Két farkú kutyapárt miért kap ennyi szavazatot?

Figyelt kérdés

Hogy lehetséges az hogy egy komoly témában, mert a politika a minden napunk része, az életünket befolyásoló tényező stb.

És nem mindegy ki/kik vezetik az országot.

Jön egy vicc párt és az emberek rohannak rájuk szavazni. Miközben a hülyeséget igérgeti.

Magyarországon ennyi a komolytalan ember?

Valaki aki rájuk szavaz, megtenné hogy leírja hogy miért?

Mert nem értem, hogy egy ilyen fontos dologban miért ilyen vicc párt a választás.

Köszönöm


2022. febr. 19. 10:45
1 2
 1/12 anonim válasza:
98%

Úgy lehetséges ,hogy a jelenleg parlamentben lévő pártok hitelessége számomra egy nagy nulla, Kb annyira tudom elhinni amit mondanak mint az örök élet és az ingyen sör illetve a " minden jobb lesz" kutyapártos programot.


Lehet hogy öltönyben komolykodnak de valójában elhiheted hogy magasról leszarnak minden embert.


És attól a hozz állástól meg rosszul vagyok, hogy a "kissebbik" rosszra szavazzak.Ugye magyarországon nem fideszre/gyurcsányra szavazunk hanem a másik ellen.


A kutya párt ha bekerülne a parlamentbe egy erős görbe tükör lenne ezeknek a pártoknak ,hogy már ennyire hiteltelenek.


Remélem kielégítő volt a válaszom: Üdv egy kutyapárt szavazó

2022. febr. 19. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
97%

Egyszerűen vannak, akiknek se a Fidesz, se az ellenzék egyik pártja se elfogadható, de élni akarnak demokratikus jogukkal és elmenni szavazni.

A kutyapárt 2018-ban 1,8%-ot szerzett (100ezer szavazat).


Ez azért nem a rohanás kategória. Nem tudom van-e esélyük az 5%-ra.


Én nem a kutyapártra szavazok, de tiszteletben tartom azok véleményét, akik nem akarnak másra szavazni.



"És nem mindegy ki/kik vezetik az országot."


Sokan gondolják úgy, hogy ebből a két alternatívából mindegy, hogy melyik vezeti az országot. Ezek közül a többség otthon marad egy kisebbség meg elmegy szavazni és X-el valahova.


"Jön egy vicc párt és az emberek rohannak rájuk szavazni. Miközben a hülyeséget igérgeti."


Ha van kedved, ennek járj utána jobban. Úgy indult a kutyapárt, hogy vicces plakátokat rakott ki. Majd elkezdtek belépni új emberek, akik valamit csinálni is akartak, és akkor elkezdtek valamit csinálni. És örülnek, hogy van ennek egy kerete.

2019-ben a kutyapárt két elnöke önkormányzati képviselő lett Ferencvárosban és Hegyvidéken. Nem lehet mondani, hogy ők hivatalukban csak vicceskednek, rendes ellenzéki ellenőrző munkát végeznek.


Volt, hogy az MKKP volt az egyetlen párt, ami megtette azt, amit az ellenzéknek kellett volna. Például a "gyerekvédelmi" népszavazás megtámadása.


Igen jelen van a vicceskedés, de sok hazsnos dolgot csinálnak.

2022. febr. 19. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
19%

Magyarországon annyira komolytalanná vált a politika, hogy az emberek egy része teljesen komolyan gondolja, hogy viccpártra szavaz.

A probléma az, hogy a kutyapárt már régen nem vicces, valójában az is egy számító alakulat, már régen nem a poénkodás miatt léteznek.

Programjuk minél több állami támogatás bezsebelése a párt létezéséért (amit közzé is tettek a párttá alakulás után, akkor még vicces volt ma már nem az)

2022. febr. 19. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Rohadtul nem viccesek, inkább szégyellni valóak.
2022. febr. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
98%

A kampány pénzüket pl akadálymentesítésre, játszóterekre, buszmegállókra stb költötték.


Mi ez ha nem valódi kampány és program?

2022. febr. 19. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
88%

#4 a viccek, és a kifigurázások értelmezéséhez kell egy kis intelligencia, ezért a hozzád hasonló végtelenül együgyű átlag fideszesnek, ez áthidalhatatlan problémát okoz.


Rólatok, és trumpista elvtársaitolról szól ez a vígjátéknak látszó, de inkább jövőbe látó klasszikus: [link]

2022. febr. 19. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
89%
Komolyabban vehető párt a Kétfarkú, mint a te narancskomcsi rablóbandád.
2022. febr. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
13%

#6 Nem vagyok fideszes, és abból kiindulva hogy automatikusan fideszesnek titulálsz 1db egymondatos válasz után amiben egyáltalán nem térek ki arra kivel szimpatizálok (amúgy egyikkel sem), hát tőled egészen biztosan intelligensebb vagyok.


Mondjuk nem érzem nagy érdemnek, kicsit olyan mintha egy down kórost vernék meg pl nyelvtan versenyen...

2022. febr. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%

#8 persze "elvtárs" "én nem a zemeszpére szavaztam de..." ismerem már rég.


Amúgy attól még hogy a fiókpártra szavazol (mi tanyánk) attól az még fidesz.

2022. febr. 19. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

#9


És megint bizonyítottad mennyire buta is vagy, és nem a Mi Hazánk-ra fogok szavazni, sem pedig az MSZP-re,se a Fideszre, sem pedig az összefogásra. Tudod ha a szar a húgy meg döghús van terítéken, tehát csak ezek közül lehet választani akkor inkább nem eszek.

Bár gondolom a te intelligenciaszinteden ezt sajnos nem érted...

2022. febr. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!