Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Elhiszitek Orbánnak azt, hogy...

Elhiszitek Orbánnak azt, hogy Magyarország kimarad az orosz-ukrán konfliktusból (értem ezalatt elsősorban a katonai beavatkozást), miután ősszel azt hazudta, hogy nem lesznek covid-korlátozások, aztán mégis lettek?

Figyelt kérdés
Nyilván sok más példát is fel lehetne hozni arra, hogy mit mondott és végül mi lett belőle, de ez egy eléggé aktuális eset és talán emlékszik rá a többség.

2022. febr. 26. 21:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
34%

#10, ezerszeres különbség vana millió ésmilliárd között,nekem is, Putyinak is, de az a szar, hogy neked is.

Üdv a csapatban! :)

Pakssal kapcsolatban nem történt semmi mostanában, Hamupipőke!

Itt a sztori, 2009-ig lapozz vissza.


[link]


(nem fog menni, de próbáld azért!)

2022. febr. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
49%

#11 az a szar ha flegma vagy és véded orosz-orbánt. Sokkal rosszabb, igazad van. Pont február elenén kérte mikor putyinnál volt ugyan úgy amikor 2014-ben a krím törvénytelen annektálása megtörtént március 16.-án


2014. január 14. – Orbán Viktor Miniszterelnök és Vlagyimir Putyin Az Orosz Föderáció Elnök jelenlétében Németh Lászlóné Nemzeti Fejlesztési Miniszter és Szergej Kirijenko, a Roszatom vezérigazgatója kormányközi megállapodást ír alá a nukleáris energia békés célú felhasználásában való együttműködésről, ezen belül két új VVER-1200 reaktor építéséről a paksi telephelyen.

2014. február 6. – Az Országgyűlés 256 igen, 29 nem szavazattal, 2 tartózkodás mellett elfogadja a magyar-orosz atomenergetikai együttműködésről szóló egyezmény kihirdetését szolgáló T/13628. számú törvényjavaslatot. A szavazáson résztvevő képviselők 89,2 százaléka támogatja a nemzetközi szerződést.

2014. március 28. – Aláírják a magyar-orosz hitelszerződést, amelynek keretén belül az orosz fél maximum 10 milliárd euró összegű állami hitelt nyújt a magyar fél részére a paksi atomerőmű 5. és 6. erőműblokkja tervezéséhez, megépítéséhez és üzembe helyezéséhez szükséges munkálatok, szolgáltatások és eszközbeszerzések finanszírozására.


Lehet, hogy a sztori 2009-ben kezdődik, de 2014-ben folytatódik.

Védjed csak, nekem mindegy.

2022. febr. 26. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
71%
Én Orbánnak azt se hiszem el amit kérdez.
2022. febr. 28. 03:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Azt mondta, hogy ki kell maradni belőle! Nem azt mondta, hogy minden körülmények között kilehet belőle maradni!!!

Már arra nem emlékszel mit mondott 1 nappal ezelőtt, mástól meg azt várnád emlékezzen arra, mit mondott 1-2 évvel ezelőtt?

2022. márc. 1. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!