Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Miért hiszi a baloldal hogy...

Miért hiszi a baloldal hogy jobban tudja mi a jó a Fideszes választóknak?

Figyelt kérdés

Baloldali összefogás (teljes ellenzék) tagjai szimpatizánsai gyakran azzal érvelnek hogy a fideszes választók megtévesztett emberek és azért szavaznak a fideszre mert nem tudják mit tesznek.

Ez azt jelenti hogy a fideszesek nem tudják mi a jó nekik viszont a baloldaliak tudják helyettük is. Tehát én fideszesként nem látom hogy mennyire rossz nekem és el kell fogadjam mások véleményét saját életem megítélésében.

Miért gondolják így a balosok?

Honnan ez a nagyképűség?

Lenéznek mert fideszes vagyok?

Miért nem hiszik el hogy nekem és három millió társamnak ez a jó?!?

Mi ezt szeretnénk,

Szabad és független polgári nemzet államot.

Itt nincs diktatúra mi ezt szabadon választjuk mert nekünk ez a jó!



2022. márc. 23. 08:20
A kérdező szavazást indított:
Balosok simán lenézik a Fidesz választókat mert ilyen a jellemük.
Balosok csak azt fújják amit a baloldali média propagandából tanulnak.
Balosoknak van igaza 3 millió fideszes nem tudja mi a jó neki.
Balosok igazából főleg butácska emberek szedett-vedett társasága nem kell foglalkozni velük.
Ez pusztán Orbán fóbia a balosok részéről.
Fidesz lefizeti a választóit, mindenki kap néha krumplit. Ez elég lenne a balosoknak is de nekik nem jutott.
24 szavazat
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
85%
Csak egy példa van ismerősöm, aki minimálbért keres, de fideszes. Szeretne több pénzt keresni, -tanulni mondjuk nem, de ezt most hagyjuk- mégsem érti meg, hogy jobban járna egy másik adórendszerben, ahol a kis keresetű kevesebbet a többet kereső többet adózik.
2022. márc. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
82%

"Itt nincs diktatúra mi ezt szabadon választjuk mert nekünk ez a jó!"


Ti igen, mi meg nem! És ha látjuk, hogy nektek is jobb lenne egy másik rendszerben élni, akkor azt igenis elmondjuk. Akkor is, ha ez titeket zavar. Pont.

2022. márc. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
72%
12 éve az ország egy jó nagy része, elnyova, teljesen ki van zárva a közéletből, sőt egy kis része, még üldözve is van. Sokan ezt nem akarják! Ezért kell kompromisszumot keresni, minden áron!
2022. márc. 23. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:

De hát nem értitek.

Nekünk ez a jó!

Nektek is van esélyetek 2/3-ra. Csak kellene valami egység… de az nincs.

Demokráciában mindig a legtöbb szavazat dönt.

A minimálbér meg miért lenne adómentes? Egy ember aki nem tanul és minimálbérből él nem kell kivegye a részét az ország terheiből?

Én aki többet tanultam fizessek többet? Miért?

Mindenki ugyanannyit fizet ez így teljesen igazságos.

És mégegyszer:

Nem megtévesztett vagyok.

Nekem és 3 millió társamnak ez a jó.

2022. márc. 23. 08:33
 5/49 anonim ***** válasza:
73%

Demokráciában mindig a legtöbb szavazat dönt....

ez annyira, de, annyira igaz!


csak tedd, hozzá, hogy itt már rég nincs demokrácia

2022. márc. 23. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 Koplárovics Béci ***** válasza:
65%
Elképzelni sem tudom, hogy mi abban a jó 3 millió embernek, hogy egyre jobban szakadunk le Európától és közelítünk mind társadalmilag, mind gazdaságilag a Balkán sötétebb feléhez (bár lassan oda is maximum alulról közelítünk). És azért vagy megtévesztve, mert neked azt szajkózzák folyamatosan, hogy mekkora a fejlődés.
2022. márc. 23. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/49 A kérdező kommentje:

Nincs demokrácia?

Nem választás lesz?

Nem értelek…

2022. márc. 23. 08:39
 8/49 anonim ***** válasza:
38%
Nincs mit szépíteni, de kettő Fideszes szavazó létezik: aki maga is részesül a lopott pénzből és aki beéri a sorosozással meg egy-két kiló krumplival. És egyre fogynak a Fideszes szavazók.
2022. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/49 anonim ***** válasza:
83%

"A minimálbér meg miért lenne adómentes? Egy ember aki nem tanul és minimálbérből él nem kell kivegye a részét az ország terheiből?


Én aki többet tanultam fizessek többet? Miért?"


Vicces máris pont azt csinálod, amivel minket vádolsz, magyarázod, hogy mi látjuk rosszul...

2022. márc. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/49 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a kérdést fordítva is fel lehet tenni.
2022. márc. 23. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!