Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Márki Zay Péter gyanús nekem,...

Márki Zay Péter gyanús nekem, más nem látja mennyire furcsa hogy így berobbant a magyar politikai életbe?

Figyelt kérdés

MZP pályafutása 1990 óta – ekkor érettségizett (Hódmezővásárhelyen)


Életrajza szerint nyolc év alatt közgazdász-, történész- és villamosmérnök-diplomát, doktori és PhD-fokozatot szerzett, három nyelvet felsőfokon megtanult, majd kiment Kanadába és az Egyesült Államokba. Ott bevándorlóként újrakezdte a pályáját, megszerezte a kanadai állampolgárságot, és öt év alatt sikert sikerre halmozott. Közben harmonikus házasságban hét gyereket nevelt, és városába visszatérve egyetemi oktató lett. Aktív katolikusként a helyi plébánia világi vezetője lett, és 2018-ban a város polgármesterévé választották.


Nem sok ez kicsit? Hmm…



2022. márc. 23. 16:10
A kérdező szavazást indított:
MZP egy zseni. Minden úgy igaz ahogy írja az önéletrajza.
MZP egy ügynök vagy valaki aki titkolja valódi szándékait.
26 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
75%
Mészáros "korrupció nélküli" meggazdagodása a hihetetlen. Az, hogy valaki kimegy Kanadába szerencsét próbálni, és hogy nem híve a fogamzásgátlásnak nem az.
2022. márc. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
69%
Nem hiszem, szerintem ez a normális. Nekem éppen azzal van bajom, aki az iskolapadból rögtön a parlamentbe ül úgy, hogy nulla munkatapasztalata van. Sokkal hasznosabb a társadalomnak egy olyan képviselő vagy miniszterelnök, aki dolgozott itthon és külföldön is, aki tanult, művelt, nyelveket beszél.
2022. márc. 23. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

nyolc év alatt közgazdász-, történész- és villamosmérnök-diplomát, doktori és PhD-fokozatot szerzett, három nyelvet felsőfokon megtanult,


Ez biztos hogy kamu.

Közben volt ideje 7 gyerekre ez is kamu.

Közben megteremtette három országban két kontinensen az egzisztenciáját és politikai karriert is épített… ez is kamu.

2022. márc. 23. 16:42
 4/11 anonim ***** válasza:
77%

"Közben volt ideje 7 gyerekre ez is kamu."

Igen, igazából ők csak hologramok, amiket odavetítenek MZP mellé, amikor a színpadra áll...

2022. márc. 23. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Éles elme gyorsan és könnyen tanul.
2022. márc. 23. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
65%
Attól még hogy neked nem menne, másnak mehet
2022. márc. 23. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
65%

Miért lenne már ez kamu?

Akár milyen furcsa, lehet így is élni. Nemcsak a gyáras 3 műszakos, tv előtt döglős életmód létezik.

Szerintem jól csinálta az életét. Nekem igazából az a fura, h visszajött Magyarországra.

2022. márc. 23. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Gyerekeket nevelni kell és etetni. Ez idő és pénz. Azaz dolgozni kell hét gyerekre sokat.

A diplomákhoz, társasági élethez, politikai karrier építéshez szintén sok idő és energia kell.

Egy főiskolás nem tud eltartani egy nagy családot.

Ilyen karrier út még a mesében sincs.


Besza hogy nem látjátok.

2022. márc. 24. 06:52
 9/11 anonim ***** válasza:
83%

MZP egy kabócaélketű politikus. Egy arc. Neki csupán a választások lezajlásáig van létjogosultsága, függetlenül attól, hogy nyer-e az összefogás vagy sem.

Ha veszít a választáson, akkor azért lesz félresöpörve, ha pedig nyerne, akkor pedig azért.

Legszívesebben kihátrálna mögüle mindenki, de már nem tehetik meg. Vele kell végig csinálni a választást. Aztán ahogy berobbant, ugyanúgy fog eltűnni.

Függetlenűl attól, hogy miket beszél, már annyira leköpködték, hogy mindenhonnan csurog le róla a szenny. Aláásták, teljesen ellehetetlenítették az embert, de olyan szinten, hogy már bottal sem piszkálná meg senki sem. Neki ez a sorsa. Egy kirakat ember.

Úgy vélem ezzel ő is tisztában van, ezért sem ügyel már hónapok óta a fogalmazására. Megfogták, vége van. Vergődik még, de ez már csak a haláltánca. Mondom, kabócaéletű politikusunk MZP.

2022. márc. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

#9

Ez tökéletes!

2022. márc. 26. 10:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!