Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fidesz teljesen elengedte,...

A Fidesz teljesen elengedte, hogy érvényes legyen a népszavazás?

Figyelt kérdés

2022. ápr. 3. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
23%
Nem sok jelentősége van annak, hogy formailag érvényes lesz-e, hiszen a törvény már kész, az IGEN-ek és NEM-ek egymáshoz viszonyított aránya lesz a döntő politikailag.
2022. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
92%
Annak a népszavazásnak semmi értelme. A fideszen kívül senki nem cseszegette a gyerekeket nemváltoztatós baromsággal.
2022. ápr. 3. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
89%
Nem, de nagy eséllyel érvénytelen lesz. Én mind a 8 helyre ikszet raktam.
2022. ápr. 3. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
53%

Nem tudom te miből vezeted le, hogy a Fidesz elengedte volna ezt, tőlük én még az utolsó napokban is láttam ilyen üzeneteket.

Ellenben az Összefogást én nem nagyon láttam látványosan kampányolni amellett hogy mindenki érvénytelenül szavazzon.


Meg elve lesz egy 70% körüli részvétel aminek a felét tuti a Fidesz és a Mi Hazánk fogja kapni, az kapásból 35-40%-a választásra jogosultaknak.

Ellenzéki oldalon meg nem hiszem, hogy annyira átment volna ez az érvénytelen szavazás, hogy a maradék 30-35%-nak legalább a fele érvénytelent szavazzon. (Így nézve még jobban izgulhattok, mert minél nagyobb lesz a részvétel annál biztosabb hogy eredményes lesz a népszavazás is.)

2022. ápr. 3. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
53%
Ez társadalmi megerősítés lesz, akkor is, ha érvénytelen lesz... amúgy semmi meglepő nincs abban, hogy érvénytelen lesz, de ha pl 2 millió 200 ezren kinyilvánítanak egy azonos akaratot, az elég erős érv lesz érvénytelenség ellenére.
2022. ápr. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A szajer kaleta fideszbotrány óta tudják hogy még a viktoriánus fideszoidok sem annyira hülyék, mint azt V. szeretné
2022. ápr. 3. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!