Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Karácsony Gergely megítélésé,...

Karácsony Gergely megítélésé, mint főpolgármester - 2022. április?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Mivel most nem nagyon találtam olyan közvélemény-kutatást, ami Karácsony Gergely támogatottságát mérné fel, mint főpolgármester, ezért most hozzátok fordulok ezügyben. Nektek, budapesti lakosoknak milyen véleményetek van az eddigi tevékenységéről, mennyire vagytok "vele megelégedve"?

U.I. Nem nagyon reprezentatív ez az egész kutatás, de jó lenne, ha csak budapesti lakosok véleményeznének, mert úgyis csak a kíváncsiság vezérel :)



2022. ápr. 16. 20:23
A kérdező szavazást indított:
Teljes mértékben elégedett vagyok
Inkább elégedett vagyok
Nem tudom megítélni
Inkább elégedetlen vagyok
Teljes mértékben elégedetlen vagyok
31 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Sok változást nem vettem észre őszintén szólva. A nagykörúti biciklisávokon mentek csak vérre menő viták. A legutóbbi ötlete, hogy a Lánchídtól délre kitiltja az autókat a pesti rakpartról szerintem hülyeség, mert máshol csak nagyobb dugókat fog okozni. (Tudom, én vagyok a szemét, amiért nem biciklivel járom a várost hóesésben és kánikulában. És amiért a BKV-t a büdös csövesek és az óbégató, agresszív ........ származású emberek miatt nem szeretem használni.)
2022. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2022. ápr. 16. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
Ha így halad, nem csak Zuglóban fogják elásni...
2022. ápr. 16. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
83%

Tömegközlekedéssel járok, nem jókedvemben. A dugókat még így is érzem, az egész városban a biciklisáv miatt.

Hobbim, hogy a 4-es 6-os villamosról nézem, és számolom, hogy hány biciklis látok adott szakaszon.

Ha nem számolom a futárokat (azok akkor is tekernének, ha nem lenne sáv, hiszen ebből élnek) akkor 2-3 biciklist látok két megálló között.

De futárokkal se sok...


Ha autók használnák ezt a sávot, sokkal többen közlekedélnének rajta.


A rakpart is probléma.


Más intézkedést nem vettem észre a saját bőrömön.

2022. ápr. 16. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
41%
Én azt sajnálom hogy nem sikerült eredeti, korlátozott példányszámú "méhlegelő" táblát szereznem, amíg volt. :(
2022. ápr. 16. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
35%

A Medián nem régi mérése szerint Karácsonyt simán újraválasztanák, 50 százalék szavazna rá, és 31 százalék szavazna egy fideszes jelöltre (a maradék nem tudja/nem válaszol/harmadik opcióra szavazna).


[link]

2022. ápr. 16. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
35%
A Medián előrejelzése nem jött be: 43-29 helyett 47-41 lett (azaz jóval szorosabb). Karácsony esetleges újraválasztásáról pedig csak annyit, hogy a Fidesznek egyelőre még jelöltje sincs (2 és fél év van még a következő önk. választásig), így elég mulatságos egy fantom ellen versenyezni (arról nem is szólva, hogy Karácsony sem biztos, hogy újra elindul).
2022. ápr. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31%

#7: A 43-29 a teljes népességben lett mérve. Valóban nem túl pontos, de országosan a Medián mért a legpontosabban. Szóval ha nekik nem hiszünk, akkor kinek kéne?


Oké, 2 és fél van még a következő a választásig, de a kérdező jelenlegi helyzetet kérdezett, a jelenlegi helyzet pedig ez. Még ha Budapesten is jobban szerepelt a Fidesz a vártnál, azért Budapest megint elég világosan kinyilvánította, hogy nem kérnek a Fideszből.

2022. ápr. 16. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
81%

Ideológia szempontjából teljesen ellene vagyok, de a választások óta valahogy előjött a normális oldala.

Becsülöm, hogy nem hagyta cserben MZP-t, és hogy felelősséget próbál vállalni. Csakhát ehhez ő meg Donáth Annak kevés, hiában jelentős politikus mindkettő.

2022. ápr. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
23%
Elégedett vagyok.
2022. ápr. 17. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!