Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Van valami hátsó szándéka a...

Van valami hátsó szándéka a kormánynak a népszámlálás céljából?Mi szüksége van erre a kormánynak?

Figyelt kérdés
Tegnap este nálam járt.Adatokat kellett kiadnom.
2022. nov. 3. 11:34
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
57%

x évente ugyanezeket a kérdéseket teszik fel kormánytól függetlenül. Nemzetközi akármi ez. Persze ez nem jelenti azt, hogy az Orbán-kormány ezzel ne élhetne úgy vissza, ahogy tud, ha tud.

Belőlük mindent kinézek.

2022. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
81%
A kormány járt nálad? Milyen adatokat kellett kiadnod?
2022. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
84%
Lehet, hogy van hátsó szándékuk, nem lehet tudni. De a népszámlálás egyáltalán nem ördögtől való dolog.
2022. nov. 3. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
27%

#2 ez gyenge volt. Nyilván nem a kormány járt, viszont a kormánynaknak van lehetősége kinevezni egyes kulcspozíciókba embereket, vezetőket, akik nyilván a Fideszhez lojális, és orbán vágyának megfelelően akár adatokat szivárogtathatnak ki a számára. Még csak nem is feltétlen a legfelsőbb akárki, Kubatov, vagy bárki legyen az illető, az ő kérésére ő is megkaphat akár adatokat, ha akar.


Tudom, eskü, meg minden.

2022. nov. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van
2022. nov. 3. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
65%

"Van valami hátsó szándéka a kormánynak a népszámlálás céljából?"


Mivel a Habsburgok vezették be 1870-ben, így én egy osztrák szálat érzek a háttérben...

2022. nov. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
54%
Persze, ugyanaz mint az elmúlt 150 évben kb 10 évente az összes kormánynak.
2022. nov. 3. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
30%
Besoroznak. Jön az ukrán-magyar háború
2022. nov. 3. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
17%
Látod, ha lett volna eszed és kitöltöd online, akkor nem kellett volna valakinek elmondanod ezeket (egyel kevesebb ember tud róla) és nem is ellenőríznek úgy.
2022. nov. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
65%

Ma volt nálam egy kérdezőbiztos. Érdekes fazon volt.


El kezdtük kitölteni, erre kapja a hívást, hogy megint bedöglött a rendszer, nem lehet feltölteni, megbeszéltünk egy új időpontot.


Azért egy kicsit elbeszélgetett velem, szídta a rendszert, hogy milyen ócsak a Voda (mondjuk szerintem nem a hálózattal van a hiba, hanem a szaros kis oldalukkal, ezt nem hoztam szóba), csak azt, hogy zabos vagyok, mert egyszer már kitöltöttem ezt a vackot, de öt napi próbálkozás után se tudtam elküldeni...


Erre feltette a kérdést, hogy már úgy ezzel a számítógépes rendszerrel van bajom vagy úgy mindenféle értelemben vett mostani rendszerrel.


Nem csináltam titkot belőle soha, hogy ellenzéki vagyok, most is mondtam, hogy úgy általában is, erre mondta, hogy ő is, és el kezdte nekem szapulni a ksh-t, hogy ő csak most tudta meg, hogy micsoda adatmaszatolások vannak, ha egy napot dolgozik valaki egy hónapban, akkor az már egész hónapra úgy jelenik meg a ksh adatbázisában mint dolgozó ember.


Kicsit meglepődtem, hogy eddig ezt nem tudta, ezért felhomályosítottam, hogy ennél sokkal durvábbak is vannak, pl. az átlag bér kalkulálásnál nem számolnak be mindenkit, pl. x fő alatti vállalkozásokat, így egy rakás többnyire alacsony jövedelműek kiesnek, nem rontják a statisztkát.


de sorolhatnánk még.

2022. nov. 3. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!