Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Emberileg és politikailag ki...

Emberileg és politikailag ki a jobb politikus?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 3. 11:41
A kérdező szavazást indított:
Orbán Viktor
Putyin
Zelenszkij
15 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Bidé tata kimaradt.
2023. ápr. 3. 11:43
 2/5 anonim ***** válasza:
10%

emberileg, civilként biztos mindhárom személy "jobb".

nade politikailag Orbánt mondanam,mert nem küldi halálba a katonákat,illetve nem tamadott meg senkit se

2023. ápr. 3. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Politikailag mindhárom személy a saját országát részesíti előnyben, sok nyugati politikussal ellentétben.

A külpolitikai helyzetét kár megemlíteni. Oroszországnak Ukrajna szerves része volt, ha azt nézzük a SZU saját hátárán belül folyik háború. Nem pedig úgy, mint Vietnámban, ahol pedig pld semmi köze nem volt az Amerikai hadseregnek úgy semmihez sem, mégis halomra öltek és erőszakoltak. Szerintem mindhárom jó politikus.

Korrupció van a baloldalon is, ugyan úgy, mint most.

Csak a baloldal a nyugat látszatát szeretné fenntartani, Orbán pedig a népet.

2023. ápr. 3. 11:54
 4/5 anonim ***** válasza:
45%

"Politikailag mindhárom személy a saját országát részesíti előnyben"

Kivéve Zelenszkijt, aki magasról tojik a saját népére és Vityát, aki szintén. Mindketten nagyhatalmi befektetők érdekeit (USA és Kína/ruszkik) helyezik az országuk elé. Putyint nem tudom megítélni ilyen szempontból, de nem gondolom hosszú távon hasznos figurának Oroszország jövőjét tekintve.

2023. ápr. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem orbán viktor mert őt mindenki szereti
2023. ápr. 5. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!