Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Nem-fideszesek/ellenzékiek,...

Nem-fideszesek/ellenzékiek, szerintetek van ellenzék ebben az országban?

Figyelt kérdés

Engem nagyon megdöbbentett a Gemisten olvasott cikk egy részlete:

"Azt pletykálják, hogy még ősszel, az infláció elszabadulásakor, amikor a forintárfolyam a legalacsonyabb volt, leszóltak a Rogán-Habony-tengely felől az ellenzéki pártoknak, hogy aki a megélhetési válság kapcsán elkezdi verni a tamtamot, azt szétszedik cafatokra. Kussolnak is a parlamenti pártok rendesen..."

Ennyik ezek? Orbán Viktor 300Ft-ért fellázította az egész országot ellenzékben.


2023. ápr. 4. 16:12
 1/4 anonim ***** válasza:
27%
Sajnos nincs. Ez a fő baj. De legelőször nagytakarítást kell végezni, Gyurcsányt meg a haverjait kivágni utána jöhetnek az új ellenzéki jelöltek tiszta lappal.
2023. ápr. 4. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Van, csak szét vannak szórva, mint réten a pipitér.

Ha meg közelebb kerülnek egymáshoz rögtön egymásnak esnek.ű

Ebből így, sose lesz semmi.

És volnának, akiknek el kéne tűnni a süllyesztőbe, mert csak bomlasztó a jelenlétük, ha másért nem azért mert, támadási felületet adnak 10-en év távlatából is, hogy mit csinálnának..

2023. ápr. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
53%
Először azt kellene megérteni az ellenzékben, hogy nem sok kicsi párt kell hanem egy nagy, addig kár bármit is csinálna. Ja meg Gyurcsányt eltávolítani.
2023. ápr. 4. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem tudom mivel (kivel) riogatnák a népet GyF és DKlári nélkül.

Bár ötletgazdagságuk mindig meglep, most azért felakadna a szemük egy pillanatra.

Amúgy a nagyjából egy párt az ellenzéki oldalon jónak tünne, de jönne a személyeskedés, én vagyok a jobb, én vagyok a húzó ember.

Aha, de minek annyi húzó, mert az egyirány már nem megy..

2023. ápr. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!