Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A Fideszesek tényleg elhiszik,...

A Fideszesek tényleg elhiszik, hogy mi vagyunk vagyis Orbán Európa esze?

Figyelt kérdés

Ha ez így van, miért kullogunk valamennyi statisztika végén de max a közepén? A magyar átlag életszínvonal miért marad el a nyugat-európaitól? Miért minden beruházás legalább részben EU-s támogatásból tud megvalósulni? Miért mi lettünk Nyugat-Európa szemeteskosara hogy a használtautóktól kezdve mindent mi veszünk meg?

Továbbá nem lehet hogy mégis csak mi úszunk árral szemben s nem a folyó folyik rossz irányba?



2023. ápr. 4. 19:58
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
#10 Tudom hogy mindez a világháború utáni politika okozata, viszont ha Orbán szerint nem az a jó amit Nyugaton tettek/tesznek akkor miért ott alakult ki jobb életszínvonal? Nálunk 1950 óta megy a Nyugat ellen hergelés hogy mert az rossz mert az hanyatlik, csak hogy a szakadékot azóta sem sikerült betömni. Ha a Nyugat valóban annyira hanyatlik miért is náluk jobb az életszínvonal?
2023. ápr. 4. 20:17
 12/28 anonim ***** válasza:
91%

Ide idézném a miniszterelnök urat:

KINEK

MIT

INTÉZETT

A

KORMÁNYA

(illetve az előző kormányai)

2023. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 Shai-Hulud ***** válasza:
87%
Persze hogy elhiszik, de hát mi más is lehetne? A "Kárpátok géniusza" jelzőt már Ceaucescu kapta meg előtte, neki csak az "Európa esze" maradt...
2023. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
93%
Nem minden fideszes mélysötét; ők látják a NER hibáit, de velük elhitették, hogy a Fidesz a legkisebb rossz.
2023. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
80%

"Orbán Európa esze?"

Szerintem Orban Europa herpesze (vagy terpesze)

2023. ápr. 4. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
85%
Olyan országban mit is lehet várni, ahol sokaknál a nagyapa ávós majd munkásőr volt? Ezért kellett volna valódi rendszerváltás, a kiszeseknek meg nem párttagságit osztogatni a Fiatal Demokratákhoz hanem bezavarni a kóterba a kulcsot meg eldobni.
2023. ápr. 4. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
47%
Nem értettem mi a kérdés, mert Európa RÉSZÉT olvastam, és hát a segglyuk is a része.
2023. ápr. 4. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
0%

#6: Bogárka, azt, hogy hanyatlik a Nyugat, nem mi (fideszesek) szajkóztuk 40 éven keresztül, hanem a kommunisták, akiket mi rühellünk, mint a friss fekáliát. Belőlük lettek az MSZP-sek, akik aztán 3 miniszterelnököt is adtak: Horn Gyulát, Medgyessy Pétert, Gyurcsány Ferencet és pont a szöges

ellenkezőjét kezdték szajkózni, mint korábban: Szovjetunió helyett USA; Varsói Szerződés helyett NATO; KGST helyett EU. Nem tudom, érzékelted-e az évtizedek múlását (33 év telt el e rendszerváltás óta) és hogy ma már nem a keleti blokk (kommunisták), versus nyugati blokk (demokraták) mentén húzódik a törésvonal, hanem egészen máshol. Én sosem mondtam, hogy hanyatlik a Nyugat, de elképesztő folyamatok zajlanak (pl. a tonnaszámra érkező bevándorlók miatt), míg Európa keleti része (Csehország, Szlovákia, Magyarország, Lengyelország, Horvátország, a Balti-államok, stb.) gyakorlatilag vegytisztán fehér európaiakból áll. Ők is mind tagjai az EU-nak és se nem kommunisták, se nem oroszbarátok. Érted, amit mondok? Mi Kelet-Közép Európaiak jelentjük egész Európa számára a reményt, hogy talán még nincs elcseszve minden.

Szóval, mindannyian örülünk, hogy a kommunista (szélsőbaloldali) világ összeomlott (még ti, baloldaliak is örültök, noha korábban még hittetek benne), csak azóta újfajta problémák jelentek meg, amelyeket te nem vagy hajlandó észrevenni.

2023. ápr. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
78%

Az életszínvonalra és alacsony fizukra rém 1xű a válasz.

A nyugati országokban erős szakszervezetek vannak, akik nem csak a munkáltatónak de akár a kormánynak is felállnak.

Itt meg mi is van?

Be van tíltva a sztrájk, meg csak úgy hajlandó a multi az országba jönni ha a kormány garantálja hogy nincsen szakszervezet és a dolgozóval azt tehet ami kénye és kedve.

2023. ápr. 4. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

#18 Mi mint vegytiszta európai? Tele vagyunk őslakos nem napon barnultakkal akik csak züllesztik az országot. Tele lettünk kínai meg indiai vendégmunkásokkal. És ha ez nem lenne elég, hány "vegytiszta" drogos, alkoholista, szellemi rokkant is van még az országban?

Arra meg inkább nem is mondok semmit hogy ez a "vegytisztázás" eléggé hajaz Hitler fajelméletére.

2023. ápr. 4. 20:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!