Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Lehet valaki szélsőjobboldali,...

Lehet valaki szélsőjobboldali, liberális és feminista egyszerre?

Figyelt kérdés

Pl. hisz a liberális, európai kultúra felsőbbrendűségében, a feminizmusban, elfogadja az LMBTQ-t. Más kultúrákat nem fogad el, a migránsokban veszélyt lát, akik veszélyt jelentenek az európai kultúrára. Az arabokat és a többi közel-keleti népet barbároknak tartja. Egy nagy és erős európai birodalomról álmodozik, ami szuperhatalmi pozícióban van és az USA-val, Kínával vetekszik.

Hosszú távú célja a liberális európai kultúra kiterjesztése az egész világra, az emberiség egyesítése egy nagy birodalomban, amelyet Európa vezet. Ezután pedig elkezdeni a terjeszkedést a világűrben.



2023. máj. 6. 01:07
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit tudathasadásos (s a valóságtól elrugaszkodott ha valaki az EU-t még "birodalomnak" tekinti), de minden további nélkül előfordulhat ilyen. Az általad felsorolt elemek elég sok politikus eszköztárában megtalálhatóak.
2023. máj. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
24%
Én is ilyen vagyok. Lenézem az arabokat, cigányokat, konzervatívokat, vallásos embereket. Hiszek a liberalizmusban, feminizmusban, a környezetvédelemben. A fejlett emberek ezen az oldalon vannak. És hosszú távon hiszek az Európai Egyesült Államokban.
2023. máj. 6. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
53%
A feminizmusnak oroszlánrésze volt az első világháború kirobbantásában.
2023. máj. 6. 03:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nem, mivel ezek kizárják, hogy liberális legyen:

- "hisz a [...] felsőbbrendűségében"

- "Más kultúrákat nem fogad el"

- "a migránsokban veszélyt lát"


Ezért nem lehetnek liberálisok az ilyen emberek. Ami sokkal reálisabb ilyen esetben, hogy magukat szélsőjobbnak határozzák meg, viszont egyes baloldalibb pontok miatt igazából harmadikutas fasiszták.

2023. máj. 6. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha manapság lehet az ember gendersemleges pánszexuális aromantikus anya, férfi létére, akkor én azt mondom, lehet az ember általad leírt lény is.
2023. máj. 6. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
65%
Nyugaton(pl: Hollandiában) sok meleg szavaz az ottani szélsőjobbra mert ők a muszlimok bevándorlása ellen vannak, viszont hisznek a jelenlegi nyugati értékrendben.
2023. máj. 6. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem. A szélsőjobb és a liberalizmus (mivel utóbbi baloldali) kizárják egymást.

Én liberális vagyok

2023. máj. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
0%

#7

Ez simán nem igaz. Attól mert azt mondod, hogy liberalizmus, még nem lesz baloldali. A neo-liberális gazdaság politika pl. elsősorban jobboldalon van jelen.

2023. máj. 8. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Politikailag értettem a liberalizmust, de az gyakran vazxasàgi baloldallal jàr együtt
2023. máj. 8. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!