Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Melyik párt szimpatikusabb a...

Melyik párt szimpatikusabb a legjobban nektek?/melyikre szavaznátok és miért? És mi az oka hogy a többire nem? DK (Gyurcsány Ferenc), Fidesz (Orbán Viktor) vagy Mi hazánk (Toroczkai László).

Figyelt kérdés
Én személy szerint a Mi hazánk-ra szavaznék de ha valaki nem így gondolja az se baj, sőt pont azért kérdezem mert érdekelne

2023. aug. 4. 22:13
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
58%
Mi Hazánkra szavaznék, fideszre soha.
2023. aug. 4. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 A kérdező kommentje:
Na, akkor egyet értünk:D
2023. aug. 4. 22:29
 3/29 anonim ***** válasza:
7%
DK a legjobb
2023. aug. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:
Nagy szüleim is arra szoktak szavazni, mert most bevallom hogy csak 16 éves vagyok de érdekel ez a téma, meg mert jövő szavazásra már úgyis megyek
2023. aug. 4. 23:03
 5/29 anonim ***** válasza:
64%

Sikerült felsorolni a legkártékonyabb csoportokat, gratulálok. Ez világosan magyarázza az ország jelenlegi állapotát, miszerint már nem is Európával, hanem a sötét Afrikával emlegetik együtt.


A politikában a szimpátia a hozzá nem értés jele. Amikor érzelmek alapján ítélünk, az nagyjából az ügyes mellébeszélést dicséri a felelős szakértelem helyett. És hogy mi a felelősszakértelem? Hát ahhoz előbb sok fogalom megvilágítása lenne szükséges, csak kár hogy fogadó készség nincs rá.

2023. aug. 4. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Bár az van hogy úgyis mindig ebből a 3 pártból fog valamelyik nyerni, vagy legalábbis egy jó ideig. A többi nem ér túl sokat
2023. aug. 4. 23:29
 7/29 anonim ***** válasza:
27%

Az mszp azon belül is komjáti emel szót a munkavállók érdekében.

Es a jobbikból z karpát d.

A többi párt szerint teljesen oké a fekete és szürkefoglalkoztatás, a sztrájk jogok korlatozasa/a sztrájk betiltása, a rabszolgatörvény ervényesítése, vagy hogy a migránsok letörik a fizetéseket ellejetetlenítve a magyar munkavállalót.


Dk

Teljesen passzívak

20% támogatassal nem a többi ellenzéki partot kellene tönkretenniük, hanem varosfelgyújtó tüntéseket szervezniük.


Fidesz

Nyíltan magyarellenes tolvaj banda


Mhm

Eu kilépés vagyis nyomor párti.

2023. aug. 5. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
57%

Vidéki konzervatívabb emberként:


MHM=2010 előtti, cukisodás előtti Jobbik, csak már odafigyelve, hogy ne cigányozzanak és zsidózzanak annyit.Ugyanaz lesz vele mint a Jobbikkal, egy idő után felőrli magát.


DK=2010 előtti világ, ellenzéki kék fidesz.Ha egy DK gyűlésen kicserélnénk a DK táblákat Fideszes táblákra semmi különbség nem lenne.Kb egy balos NER lenne ha rajtuk múlva.


Fidesz=A lehető legkártékonyabb kormányzás a 2.világháború óta.Ezt még a Kádár-rendszer sem tudta elérni, hogy így kirohadjon a magyarok agya, és még az MSZMP sem szolgáltatta ki így a saját hazáját idegen érdekeknek.


Momentum=Ha kicsit felvennének egy nemzetibb irányt, amivel megszólíthatóbbak lennének a vidéki szavazók, akkor még hosszútávon ez volna jó.De valszeg én rájuk fogom adni a voksomat legközelebbi választásokon, függetlenül attól, hogy a belpesti wokeliberalizmus nem az én világom, de egyelőre ők fiatalok, ők nem vettek részt a NER és a 2010 előtti balos NER világának kiépítésében.Őket tekintem a legkisebb rossznak.

2023. aug. 5. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
51%

Én is Mihazánkra szavaznék és fogok is.


Sok ismerősöm olyan ostoba. Csak nácizzák őket, programtervükkel meg tisztában sincsenek.


21/F

2023. aug. 5. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
81%

A felsoroltakból egyikre sem szavaznék.

Fideszre és DK-ra ugyanazért nem: szektás fanatikusokat gyűjtenek maguk köré, a végtelenségig demagógok.


Mi hazánk... nem látom a békés jövő lehetőségét egy Toroczkai kormány esetén.



Kérésre kifejtem bővebben, de alap esetben nincs türelmem túlbeszélni.

2023. aug. 6. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!