Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Orbán Viktor 2030-ig tervezte...

Orbán Viktor 2030-ig tervezte a kormányzást, de sajnos a háború és a koronavírus-járvány elvett tőlük négy évet. Te is úgy érzed, hogy ez a két sajnálatos esemény elvett 4 évet az életedből?

Figyelt kérdés

Orbán korábban 2030-ig tervezte a kormányzást, az új, 2034-es céldátumot azzal indokolta, hogy a háború és a koronavírus-járvány elvett tőlük négy évet


[link]



2023. szept. 17. 09:16
A kérdező szavazást indított:
Igen, elvett a koronavírus-járvány és a háború tőlem 4 évet.
Nem.
15 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Én nem.

Szerintem kimondottan jó volt.

Azert volt jó, mert minden be volt zárva.

Tehát a nőkre nem kellett gyakorlatilag 1 forintot se költeni.

Se ètterem se mozi, se semmi.


Tali...majd bor tejszínhab megveszesz a kisközértben.

Aztán dugás.


Szóval anyagi szempontból nem volt rossz.

Mert most, ilyen árak mellett, kajak nem tudok már beülni valahova enni egy nővel.

Mert nincsen rá pénzem.

Míg 2019-2020 környékén ez egy teljesen alap dolog volt.

2023. szept. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
94%
Ezt a nevetséges fidesz bohóc kérdést...🤣
2023. szept. 17. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
94%

Sok szempontból nekem nagyon jó volt a járvány. Végre nyugi volt az utcákon hála a korlátozásoknak (külön pacsi az esti kijárási tilalomért), az otthoni munkavégzésnek köszönhetően pedig lett egy csomó időm, sokat tanultam és fejlődtem ez idő alatt.


Szerencsére a szeretteim megúszták a járványt, csak néhány távolabbi ismerős halt bele.


A mostani infláció az nyilván fáj, de hát ez Orbán hibája, nem a háborúé (augusztusban az EU-átlag 5%, a magyar 16%...)

2023. szept. 17. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kijárási tilalom alatt törték sz@rrá a parkoló kocsimat!

Mert ugye tudjuk, hogy nem mindenkire vonatkozott a kijárási tilalom...

2023. szept. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
92%

nem igazán értem amúgy, mit is vett el pontosan a háború es a koronavírus tőlük? mintha úgy rémlene, hogy ez idő alatt nem mondtak le.


tőlem pl semmit nem vettek el, ilyen szutykos tömegnyomor igénytelen helyekre, mint a "Sziget" úgysem jártam.

2023. szept. 17. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!