Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Az illiberálisok / moszkoviták...

Az illiberálisok / moszkoviták most egyfajta szabadságharcosként tekintenek magukra mint a kommunisták az 1910-es évek legelején?

Figyelt kérdés
Hogy na majd ők hozzák el a jólétet és az egyenlőséget az új világba.

2023. okt. 7. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
8%
Kb ja, de természetesen csakis Vlagyimir Leni..vagis Putyin cárelvtárs vezetésével.
2023. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
71%
Ha a magyarországiakra vonatkozik a kérdésed, akkor - szerintem - nem. Ők azt szajkózzák, amit nekik a nagy ember ... propagandája sugall. Neki pedig sokkal egyszerűbb céljai vannak.
2023. okt. 7. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
2, annyit gondolkodtam ezen a nyomorult propagandán és nem értem, hogy még 2012 környékén, de leginkább 14-től a krimi incidensig, úgy nagyjából mindenki egyet értett azzal, hogy Putyin ruszki propagandát használva próbál beleavatkozni a nyugati országok belügyeibe, mára ez ott tart, hogy a magyar politika egy része, validnak tartja, amit 10 éve még nem.
2023. okt. 7. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

#3

A nagy ember ... propagandáját - szerintem - a pillanatnyi érdekei irányítják. Ebből következően ma már nem érdekes, hogy mi volt tegnap.

Azt hogy őt mikor milyen érdekek irányították, az - talán - a dédunokáink fogják tanulni történelemből. (Ha akkor megint lesz közoktatás.)

2023. okt. 7. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szabadságharcosként csak az tud tekinteni magára, aki komolyan is gondolja amit gondol. A fideszesek viszont azt gondolják, amit Orbán Viktor mondd hogy gondolniuk kell. Ha Orbán holnaptól ukrán párti lenne, az összes fideszes is az lenne, és egyikük sem kérdezné meg, hogy de hát eddig miért az ellenkezőjét mondta a miniszterelnök úr?
2023. okt. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Az illiberálisok / moszkoviták most egyfajta szabadságharcosként tekintenek magukra mint a kommunisták az 1910-es évek legelején?


Hogy na majd ők hozzák el a jólétet és az egyenlőséget az új világba."


AHA


Tehát a fideszesek a moszkovita kommunistás. 1910-es évek kommunistái = Galilei kör.


Tehát a magyarkodók valójában hazaáruló zsi...dó kommunisták.


NEM. A magyarkodók valójában magyarok. Ti meg túl hülyék vagytok a héber nyelvhez, hogy hazamenjetek, ezért itt trollkodtok Magyarországon, amit, melyet gyűlöltök.


Menjetek haza. Én hazamennék.


Cigá...ok Indiába, zs..ók Izraelbe, magyaroknak 1 kávé.

nov. 26. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

A balliberálisok a 19. sz. végén Pestre emigrált pólisi, neológ vagy ateista zs..ók leszármazottai.

Ők voltak” a kommunisták az 1910-es évek legelején” nem a magyarok. És nem is a cigányok. Nem is a vendek. Puzsér és pereputtya sem bunyevác.

nov. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!