Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fidesz szavazok ti miért...

Fidesz szavazok ti miért tartok ki Orbán es bandaja mellet?

Figyelt kérdés
Romokba az egézseg ügy az oktatás, rekord magas államadossag, infláció, Orosz, Kínai hitelek… es azt a maradék keves pénzt is propagandára forditják lásd nemzeti konzultáció ahol az EU ellen hergelik a magyar népet.

dec. 3. 17:21
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
11%
Mert még mindig jobb mint a Soros álltal pénzelt CIA ügynök baloldal. Nem kell nekünk a szemkilövető Gyurcsány. És legalább az óvodákban sem átoperált transz luvnyák járkálnak be.
dec. 3. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Két mondatban minimum 17 helyesírási hiba tényleg elgondolkodtató az oktatás állapotára nézve.
dec. 3. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
80%
Mert olyan mint Kádár, azért szereti a magyar nép.
dec. 3. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
14%

Mert az ellenzéki banda kritikán aluli.

Ja és nem vagyok fideszes, az összefogásra szavaztam. De teljesen megtudom érteni azon fideszesek álláspontját, akik úgy látják, hogy a baloldal még ennél is rosszabb lenne.

dec. 3. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
12%

1. Visszajönne Gyurcsány. Senki se próbálja bemagyarázni nekem hogy mint legerősebb ellenzéki párt elnöke aki kormányra kerülés esetén a legerősebb koalíciós partner vezetője lenne ne tudná érvényesíteni az akaratát a koalícióban.

2. Az ellenzék el akarja törölni a gyerekek után járó adókedvezményeket, meg akarja tartani a jelenlegi áfa kulcsokat, és többkulcsos SZJA-t akar bevezetni. Ez nekem legalább havi 60-80 ezer minusz lenne abból kiindulva hogy az előző Gyurcsány kormány idején mennyi volt az elvonásom pedig nem volt kiemelkedő keresetem.

4. A DK szakértői kormányában aki közül várhatóan sokan kormányzati pozícióba kerülnének több számomra vállalhatatlan szemény van. Például Vadai akinek ugyanúgy megvoltak a mocskos kis játékai amikor állami vezető volt.

5. Az ellenzék 2022-es programja úgy nézett ki mint ha a chatgpt írta volna. Semmi konkrétum politikai business bullshit duma. A konkrétumokat majd elmondjuk választás után. Választás után nem vagyok kíváncsi konkrétumokra.

6. Az ellenzéki közgazdászok szerint komoly megszorító csomagokra lenne szükség hogy mindenben megfeleljünk a "piac" elvárásainak. Ez 4 év még nagyobb szívást jelentene a lakosságnak. Nem akarok még nagyobb szopatást elég ami most van.

7. Kormányváltás után ha nem tartják be egyetlen ígéretüket sem, 4 évig ismét semmit sem lehet tenni a kormány ellen mert hát a képviselő független, nem visszahívható, nem elszámoltatható.

dec. 3. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Miből gondolod hogy Orbán jobb?
dec. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
19%
Mert már senki sem hiszi el hogy a duplájára nő a fizetése. Próbál mindenki a felszinen maradni.
dec. 3. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
83%

5.

A Fidesznek 2009! Óta nincsen programja.

Ez nem mond ellent az 5ös pontodnak?

dec. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
51%
Fel tud tüzelni hangulatot-embereket-kedélyeket, míg a többi nem.
dec. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
10%
Mert nagyon jó
dec. 3. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!