Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Mi hazánk mozgalom tényleg a...

Mi hazánk mozgalom tényleg a fidesz pártja?

Figyelt kérdés
dec. 3. 21:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
49%
A libbantak szerint igen, de őket a tények nem zavarják. Aki szerint a kuruc.info nem ekézi a Fideszt, az vagy hazudik, vagy soha nem olvasott kurucot.
dec. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
42%
Természetes szövetségese a Fidesznek.
dec. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
70%
A régi Jobbikra is ugyan ezt mondták a balosok. Még akkor is, amikor a fideszes média folyamatosan karakter gyilkolta a Vona Gábort.
dec. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
23%
#14 Nem csak a balosok, hanem még én is ezt mondtam rájuk már 2002-ben, a megalakulásokkor is, pedig akkor még Fidesz szavazó voltam. Ezt mondtam 2006-ban is, még mindig Fidesz szavazóként, és 2010-ben is, amikor már utoljára orr befogva szavaztam szavaztam a Fideszre. Amikor jött a "néppártosodás" örültem neki, de azért valahogy soha nem éreztem elég hitelesnek ahhoz, hogy még rájuk is szavazzak. 2018-ban, amikor Vonát karaktergyilkolták egy szót sem hittem el belőle, és nem azért nem szavaztam rájuk, hanem azért mert még mindig nem éreztem elég hitelesnek a néppártosodásukat. Abban az évben a kutyákra szavaztam, mert akkor már az LMP is vállalhatatlan volt.
dec. 4. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
#15 Akkor kezdődött, de a 2018-as kampányban is végig ez ment.
dec. 5. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!