Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Fideszesek mit szóltok hozzá,...

Fideszesek mit szóltok hozzá, hogy a fiatalok szinte mind elhagynák az Orbáni fideszes Magyarországot, migrálna külföldre?

Figyelt kérdés
Mág a gyerekeitek menekülése és a külföldön születendő unokáitok ellenére is továbbra is mindenáron Fideszesek maradtok és Orbánra szavaztok?

dec. 7. 01:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a Kárpátaljai-vajdasági-erdélyi stb magyarok is vityára szavaznak, mert úgy tesz mint ha érdekelné a határon kívül rekedtek sorsa. De azok, akik Nyugatra jöttek nem valószínü hogy túlságosan fideszesek lennének.
dec. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
94%
11, büfészakos végzettségem van, otthon a különböző boltok és raktári munkák közötti váltogatásig jutottam, úgy, hogy a büfészakon, legalább angolul megtanultam. Ebből a világból és a büfészakból, Angliában a világ egyik vezető bankjának az irodájáig jutottam és, nem mint portás, vagy takaritó, hanem mint pénzügyi adminisztrátor.
dec. 7. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
11%

Ez nálunk is így volt, mindenkinek nagy volt a szája fiatalon, hogy mi lesz majd, aztán kb senki nem ment ki, csak egyről tudok, aki biztosan külföldön élt, meg max egy-két másik, aki kiküldteésben volt rövid ideig.

Szóval nem sokat érnek ezek a felmérések.

dec. 7. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
26%

Azt, hogy LOL:

[link]

dec. 7. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
21%

Akkor ezek szerint amennyiben igaz és mindenki elmentitt már csak fideszesek maradtak ugye?


Akkor meg minek a rinya?

dec. 7. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!