Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » A mi hazánk ifjaihoz hány...

Takacszsombor197 kérdése:

A mi hazánk ifjaihoz hány éves kortól lehet csatlakozni?

Figyelt kérdés
#mihazank

dec. 10. 22:32
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
15. Nekem is oda jár a gyerekem.
dec. 10. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
24%

2

Hú de jó, már olyat is adnak nekik, mint az ukrán nácijaidnak? AKkor megyek!

dec. 10. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
70.
dec. 11. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
78%

Én tudom, te pedig vagy elhiszed, vagy nem, hogy nem megbántani akarlak, de mi hasznod veszik, ha a mozgalom honlapján nem találod meg az alapszabályt, amiben benne van, hogy „XVII. 2. Mi Hazánk Ifjaiba 14 és 30 éves kor között lehet belépni, de tagja maradhat 35 éves koráig bárki.”

Beírtam a kérdésed főbb szavait: mi hazánk ifjai életkor, és pillanatok alatt megvolt az alapszabályra mutató link. Abban pedig szövegkeresővel az ifjai szóra kerestem. Az egész néhány másodpercbe telt.

dec. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%
Csak vidd a papírokat 1837 ig visszamenőleg a papírjaidat hogy tiszta árja vagy mert ha nem még véletlenül meglincselnek a kis gittnácik.
dec. 11. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
45%

1 - És könyvet darált már?

Neked kellett venned a darálót?

dec. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!