Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Kitöltötted a nemzeti konzultá...

Kitöltötted a nemzeti konzultációt?

Figyelt kérdés
Én megfogtam, és az összes kérdésnél azt X-eltem be, hogy egyetértek Brüsszellel. Szerintem ez az, amivel elérünk valamit, nem azzal, hogy összefirkáljuk, mint az 5 évesek.

jan. 12. 17:50
A kérdező szavazást indított:
Érvésenyen kitöltöttem, Nemmel szavazva
Érvényesen kitöltöttem, Igennel szavazva
Érvénytelenül szavaztam
Megsemmisítettem
21 szavazat
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
80%
Igen kitöltöttem az ukránok támogatása mellett foglaltam állást.
jan. 12. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
1. Akkor egy rugóra jár az agyunk!
jan. 12. 17:51
 3/15 anonim ***** válasza:
43%
A Fidesz arra játszott pont hogy a sok birka ellenzéki nem tölti ki és így csak a fideszesek véleménye lesz mérvadó, sikerült.
jan. 12. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Nyilván minden lehetőséget meg kell ragadni hogy a fidesz ráeszméljen hogy sokan nem értenek velük egyet, ki kell tölteni de nem a fidesz szája íze szerint.
jan. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
3. Ez nem hülyeség, viszont egy ilyen kis FIDESZes közjáték milliárdokba kerül. Hogy éri ez meg nekik?
jan. 12. 17:56
 6/15 A kérdező kommentje:
4. Pont ezért kéne elérni egyszer, hogy még az 50%-ot se érje el a FIDESZ a nemmel szavazók között. A 22-es szavazásnál is ezt csináltam, igent mondtam a nemváltó óvodásokra.
jan. 12. 17:57
 7/15 anonim ***** válasza:
86%

Az ugye fel sem tűnt, hogy mindegy, mit írsz bele, a kutya se nézi. Egyszerűen darabra számolják, aki visszaküldte, az mind helyesel.

A megfelelő megoldást bezzeg nem ismeritek. Van társaság, amely külön gyűjti. Ők is darabra. Amikor majd Orbán büszkén bejelenti, hogy a "magyarok 99,9%-a egyetért a kormánnyal", akkor fogják felmutatni ezeket, hogy "abból a 99,9%-ból a fele itt van a kezünkben, te pedig hazudsz szokás szerint".

jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy birkák azzal elintézik hogy nem szavaznak utána meg morognak.
jan. 12. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
38%
Kitöltöttem, hol igent, hol nemet írva, kérdésenként közöltem a véleményem. Szerintem aki minden kérdésnél egyetért Brüsszellel, az elég gyerekes, látszik hogy csak azért is rosszalkodott.
jan. 12. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
5%
Nyilvan én sem mindehova az igent ikszeltem be.
jan. 12. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!