Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Ha nekem nem küld a Fidesz...

Ha nekem nem küld a Fidesz konzultációs levelet az mit jelent?

Figyelt kérdés
Most már másodjára nem kaptunk a családommal. Sosem küldtük vissza. Ezek szerint nyilvántartják az állampolgárokat aszerint, hogy vissza szokta-e küldeni?
jan. 13. 10:40
 1/9 Jégszív ***** válasza:
72%
Ne örülj, még megkaphatod. Pár napja kaptuk meg mi is. El is küldtük - persze, nem oda...
jan. 13. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
12%

Vagy egyszer valahol nem járultál hozzá, hogy az adataidat kiadják valakinek, netán nem járultál hozzá, hogy a kormány újra küldjön neked hasonló konzultációt, tájékoztatót vagy szimplán nem vagytok benne a címetekkel a címlistában eleve.

De nyugodtan kitöltheted a konzultációt online, én is azt tettem, és ennyi.

Akkor látnád hogy megkérdezik engeded-e hogy ezen túl küldjenek-e neked valamit vagy sem. Akik nem engedik azokat természetes hogy nyilvántartják, hiszen nem küldhetnek nekik többet és ha nem lenne róla listájuk kinek nem küldhetnek akkor nem tudnák nem elküldeni.

jan. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
20%
Nyugodj meg, már rajta vagy a listájukon!
jan. 13. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
33%

Nekem meg nem küldött pénzt kunyeráló levelet a Viktorka...szomorú vagyok, úgy érzem az én pénzem már nem elég jó neki :(

Persze az adómat azért még ellopja, csak pluszba már nem kér.

jan. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem kaptam még meg. A múltkori egyáltalán meg sem érkezett. Se ideiglenes címre se a lakóhelyem címére. Páromék már hetek óta megkapták.
jan. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
41%
Azt, hogy téged nem szeret a fidesz
jan. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Én sem kaptam még meg."


Ez azért van, mert a gonosz DK-s postások be sem teszik a postaládába, a nyugdíjasok meg kilopkodják, ha meglátják, hogy az van benne...

jan. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Komolyan mondom, nem került be a postaládába.
jan. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mai napig senki nem kapott nálunk!
jan. 19. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!