Kezdőoldal » Politika » Pártok, kormányzás » Én már tényleg nem értem mire...

Én már tényleg nem értem mire jó ez ???

Figyelt kérdés

NAV!

Nem írom le mit gondolok az emberekről akik ezt csinálják mert akkor nem engedi ide ki írni amit akarok! Minden évében több ezer Ft-al emelik a tb-árát tavaly 9600 Ft fizetem most jött a csekk 11300 Ft kell már fizetni minden hónapban ! Jövőre mennyi-vel emelik?? Lesz 20000 Ft dühítő nagyon hogy így le húzzák a szegény emberől a bőrt !!! Valahol lehet panaszt tenni ellenük vagy ilyesmi ?


jan. 15. 15:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
48%

Nem érted??? Szerinted miért pusztul le, minden területen az ország, miből üdülgetnek, vesznek jachtot, stb...

Semmi sem elég nekik.

jan. 15. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
59%
Menj el dolgozni, akkor majd vonják a béredből.
jan. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
30%
Nem kötelező fizetni.
jan. 15. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Megszavaztátok, akkor most tessék vígan fizetni
jan. 15. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Én nem szavaztam meg Orbánt ! Ott rohad*on meg ahol most van!!!
jan. 15. 16:24
 6/14 anonim ***** válasza:
63%
Szerintem a többi fidder is megrohadhatna. Bár épp az előbb fideszeseztek le egy másik kérdésben. Muhhahhahha...
jan. 15. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Te mennyit is keresel, hogy neked ez probléma?


A bruttó bérből tb címen 18,5%-ot vonnak le, az jelenleg 48 ezer forint a minimálbér esetén is és te azért sírsz, mert be kell fizess 11 300-at?


Normálisnak tetszik lenni?

jan. 15. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
De még ha csak az egészségügyi szolgáltatás részét nézzük(7%) az is 18 676 forint egy minimálbéres esetében.
jan. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%
Arra jó, hogy ne legyenek potyautasok, mindenki szépen járuljon hozzá a közös költségekhez. Mivel az orvosok többet keresnek, neked is többet kell fizetned. Ha nem tetszik, menj ki Amerikába, és néz meg, ott mennyit kellene fizetned az egészségügyért...
jan. 15. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 árokpart ***** válasza:
44%
Egyébként szerintem simán Alaptörvény ellenes jövedelem nélküli embert járulék kötelezésre fizetni és ráadásul a NAV mond ellen saját magának ezzel. Ugyanis hogyan feltételezheti, hogy egy jövedelem nélküli ember tisztességes úton képes ennyit havonta fizetni. Adó ugyanis csak jövedelemből keletkezhetne elvileg.
jan. 15. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!